Yeni sezon eteklerin istilası altında ama önemli olan hem yakışanı hem yaşam tarzına uyanı seçmek!İşte önerilerimiz

--------------------------------------------------------------------------------

ÇALIŞAN KADINLARA
Masabaşında çalışanlar klasik tarz etekleri tercih edebilirler. Bunlar, düz ve dar kesimli olabildiği gibi pileli, yırtmaçlı kesimlerde olabilir. Fazla hareket etmedikleri için doğal dokulu kumaşları çalışan kadınlar rahatlıkla kullanabilirler. İş hayatında sürekli hareket halinde olanlar için ise, hem şıklık hem rahatlık için, bu yılın trendi olan kloş, diz altı boyunda etekler, valonlu çingene etekleri, asimetrik ve çan tarzı etekler oldukça uygun.

İNCE BELLİLERE
İnce belli olmak şüphesiz her kadının hayali. Ancak kimi kadınların beli oldukça ince, basen kısımları bele oranla daha geniş olabiliyor. Bu durumda dar kesimli etekler tercih edildiğinde orantılı bir görünüm ortaya çıkmayabiliyor. Çok ince belli, baseni daha geniş kadınlar çan tarzı etekler giymeli. Çünkü bu model etekler basen ile bel arasında ki orantısızlığı ortadan kaldıracaktır.

KISA BOYLULARA
Kilolu ve kısa boylu kadınlar, en fazla dizde biten etek boylarını tercih etmelidir. Çünkü uzun etekler boyu daha da kısa gösterir. Zayıf kısa boylu kadınlara da etek boyu kısa etekler yakışıyor. Fakat modeller üzerinde değişik alternatifler kullanılabilinir. Çünkü bu tip kadınlar değişik modelleri rahatlıkla taşıyabilirler.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 497
favori
like
share
kelebek kız Tarih: 18.01.2006 12:43
çok sağollllll
SU-PERISI Tarih: 06.12.2005 02:52
teşekkkürler eline sağlık
casper Tarih: 05.12.2005 16:54
ama ben günlük hayatta yinedde pantalonu tercih ediyorum
eBRuLy Tarih: 04.12.2005 23:15
tesekkürler canim bilgilerin icin
FadiK Tarih: 04.12.2005 21:18
Bilgilerin icin sagol cadikizcim