Külotlu Çorap Giyen Kadın resimleri - Külotlu Çorap Modasi - Külotlu Çorap Giyen Kadınlarin resimleriBu kış ışıltılı aksesuarlara pek ihtiyacımız olmayacak. İşlemeli veya desenli külotlu çoraplar bize o ışıltıyı zaten sağlayacak!

Kış sezonunun en keyifli kıyafet tamamlayıcısı şüphesiz külotlu çoraplarımızdır. Tek renk ve sade ya da ince ve opak çoraplara bu kış çarpıcı kategoriler eklendi. Tasarımcıların podyumlarda izlediğimiz koleksiyonlarına baktığımızda bu kışın hem rengarenk, hem geometrik, hem de oldukça şık geçeceğini anladık.Bu kış öne çıkan külotlu çorap modeli işlemeli olanlar oldu. Çorapların üzerine yapılan ince işlemeler, pullar ve taşlar oldukça dikkat çekti. Örneğin Miu Miu’da yün çoraplara pullarla yapılan işlemeler aynı şekilde ayakkabılarla uyum içinde. Zac Posen de aynı şekilde işlemelere ayakkabı kombinleriyle yer verenlerden. Beyaz ve siyah renklerde opak çoraplara ufak ve seyrek işlemeler yapmış. Çoraplarıyla kış sezonuna damgasını vuran bir diğer tasarımcı Emanuel Ungaro da düz renklerde mavi, pembe, siyah tonlarındaki opak çoraplara işlemeler yapmış. Doo.Ri ise aynı şekilde ince işlemeleri ince çoraplarda kullanmış.

Daha romantik görünümler için akla ilk gelen isimlerden Anna Sui’ye bakmak yeterli. Pastel renklerde etnik desenlere sahip opak çoraplar, romantik elbiselerle kombinlenmiş. İddialı iki bacaktan da bahsetmeden geçmeyelim. Biri Alexander McQueen’in gri deri külotlu çorabı; bir diğeri ise BCBG Max Azria’nın defilesinde tüm modeller üzerinde uyguladığı varak görünümlü bacakları sağlayan kalın dore çoraplar… Anlayacağınız bu kış bacaklar oldukça şık, oldukça iddialı…Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 15035
favori
like
share
the mask Tarih: 06.01.2010 14:38
Yanlış yere girdik sanırsam çok pardon