Aşk, sevgi, ilgi, sadakat diyorsanız, evet onlar ilişkinin olmazsa olmazları ama, bizim söz konusu ettiğimiz küçük ve gönül alacak detaylar:

--------------------------------------------------------------------------------

Bir kadın en çok hatırlanmaktan ve küçük sürprizlerden hoşlanır. Ona sık sık çiçek alın. Özel günlerini, yılbaşı, doğum günü, evlilik ya da sevgililer gününü asla unutmayın. Sadece onu düşündüğünüzü anlatın bir hediye alın. Ona cimri olmadığınızı mutlaka gösterin ve onun için para harcayın. Araba kullanmasını bilmiyorsa ve sizin de arabanız varsa ehliyet alması, araba kullanmayı öğrenmesi için teşvik edin. Akıllı olduğunuzu ve onun da akıllı olduğunu bildiğinizi hissettirin. Bakımlı ve enerjik olun. Hasta olduğunda ihmal etmeyin. Eğer bir geç kalma probleminiz olacaksa mutlaka önceden haber verin, özür dileyin. Suratınızı asmayın, her zaman güleryüzlü olmaya özen gösterin. Eski karınız, sevgiliniz ya da arkadaşınızdan detaylı sözetmeyin. Daima dürüst ve cesur olun. İş hayatındaki problemleri paylaşın.

Bunları asla yapmayın
Bir kadının en sinir olduğu ve size güveninin gittiği an, yalanınızı yakaladığı andır. O yüzden asla yalan söylemeyin, onun gururunu kıracak bedeniyle, saçıyla, kıyafetleriyle ilgili çirkin şeyler söylemeyin. Onun yanında başka bir kadına bakmayın. Telefonunuzu karıştıramayacağını söylemeyin. Onu olan ilginizin azaldığını vurgulamayın. Banyoyu dağınık ve kirli bırakmayın.

Sürprizler yaratın
Arada bir dışarıda kahvaltı etmeyi önerin. Kahvaltı hazırlayın ve birlikte yatakta kahvaltı edin. Onun sevdiği bir yemeği yapmayı öğrenin. Maçları erkek arkadaşlarınız yerine onunla seyretmeyi önerin. Restoranda garsonlara, çevrenize ve eşinize karşı nasıl davranacağınızı bilin. Toplum içinde saygılı ve sevecen davranın. Arkadaşlarıyla tanışın.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1697
favori
like
share
casper Tarih: 06.12.2005 14:08
teşekkürler cadıkızcım
SU-PERISI Tarih: 06.12.2005 12:21
paylaşımların için teşekkürler cadıkızcim eline sağlık
eBRuLy Tarih: 05.12.2005 22:44
tesekkürler faydali bilgilerin icin cadikizcim
FadiK Tarih: 05.12.2005 22:05
bilgilerin icin cok tesekkürler cadikizcim