Tam da aşk oyununu kazandığınızı düşünürken, ilişkiniz beklemediğiniz bir noktada düğümlendi. Acaba düğümü çözmeli misiniz, yoksa bırakıp gitme zamanı geldi mi?


Başlangıçta mutluluktan ayaklarınız yere değmiyordu. Kız arkadaşlarınıza aradığınız adamı sonunda bulduğunuzu söylemiştiniz, mutluluğunuzu hiçbir şey bozamayacaktı. Sonra, birden bire ayağınıza takılan küçük bir taş yüzünden tepetaklak oldunuz. ilişkinizi devam ettirmeli misiniz, yoksa hemen ondan uzaklaşmalı mısınız diye çaresiz düşünmek yerine akılcı davranın. Bakın ünlülere... Onların bile bu sorunları yaşamış olması sizi cesaretlendirecek; hatta size yol gösterecek.

Eski sevgilisiyle görüştüğünü öğrendiniz


Sevgilinize ne kadar güvenirseniz güvenin, eski sevgilisiyle sizden gizli görüştüğünü öğrenmek ilk anda şok edici olabilir. Ama hemen toparlanmaya bakın; bir karar almanız gerekiyor! Size yardımcı olacaksa, Tom Cruise'un Nicole Kidman'la görüşmeye devam etmesi Penelope Cruz'la ilişkisini zora sokmuştu. Nicole Kidman, hayatı boyunca Tom Cruise'un yanında olacağını söylemişti, ama Penelope Cruz aynı fikirde değildi.

Düğümü çözün: Erkek arkadaşınız her şeyi açık açık anlatmaya niyetliyse, onu hemen suçlamak yerine, anlattıklarına kulak verin. Birbirinize ne kadar önem verdiğinizi göstermek, sizi daha da yakınlaştıracaktır.

Vazgeçin: Eski sevgilisiyle düzenli olarak görüşüyorsa ve bu konuyla ilgili soru sorduğunuzda ya yalan söylüyor ya da neden rahatsız olduğunuzu anlamamakta direniyorsa ortada görmezden gelemeyeceğiniz bir problem var demektir. Durumu karanlıkta bıraktığına göre, sizden saklamaya çalıştığı bir şeyler olabilir.

Aileniz ondan nefret etti

Sevgilinize bayılmalarını da beklemeyin zaten. Aileler, doğaları gereği korumacıdırlar. Ama anne bilgeliğine kulak kabartmak fena bir fikir olmayabilir. İlk anda akla Seren Serengil geliyor.

Düğümü çözün: Aileniz sevgilinizin giyim tarzına, kulağındaki küpeye ya da gerçek bir kariyeri olmamasına (mesela mastırlı olup olmamasına) takılıyorsa, biraz haksızlık ediyor olabilirler. Bu durumda seçiminizin arkasında durun.

Vazgeçin: Ne yazık ki aileler genelde haklı çıkarlar. Anneniz iyi bir işi olan, yakışıklı ve zengin sevgilinizden neden hoşlanmasın ki? Belki de gözleri aşktan kör
olmadığı içindir. Ailenize kulak verip, adımlarınızı dikkatli atmanız muhtemelen sizi kalp kırıklığından koruyacaktır.

Asla evlenmek istemiyor

Yalnızca birkaç aydır birlikteyseniz, yıl sonuna doğru önünüzde diz çökmesini beklemek pek mantıklı olmayabilir. Ama hayattan ve gelecekten beklentilerinizin farklı olması, fazla gecikmeden üzerinde durmanız gereken bir konudur.

Düğümü çözün: Gelecekte neler olacağı sizi fazla düşündürmüyorsa, olayları rahatlıkla akışına bırakabilirsiniz.

Vazgeçin: Birlikte geçirdiğiniz güzel bir günde, ilişkinizle ilgili öylesine bir şey söylediğinizde, "Ne ilişkisi? Aramızda geçenleri bu kadar ciddiye almamalısın" gibi bir yanıt aldıysanız koşarak kaçın.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 820
favori
like
share
SU-PERISI Tarih: 09.12.2005 20:49
canım teşekkürler eline sağlık paylaşımların için
eBRuLy Tarih: 09.12.2005 09:09
eski sevgilisiyle benden gizli görüsmekmi :16: kesinlikle :18:
casper Tarih: 08.12.2005 16:49
sağolasın canım.Teşekkürler
FadiK Tarih: 06.12.2005 19:20
cok sagol cadikiz ellerine saglik tesekkürler