Almanyada bu sezon 10 maçta 10 gol atarak bir anda odak noktası olan milli futbolcumuz Halil Altıntop, Kaiserslauternli bir taraftar tarafından ölümle tehdit edildi. Son altı maçta gol kaydedemeyen Halile geçtiğimiz perşembe günü Kaiserslautern şehir merkezinde yaklaşan bir taraftarın Seni bıçaklayacağım dediği öğrenildi.

Milli futbolcumuz, son günlerde zaman zaman sözlü sataşmalara maruz kaldığını vurgulayarak, Bunlar olağan şeyler. Fakat bir tanesi abartıp işi ileriye götürdü diye konuştu. Güçlü bir takımda futbol oynayıp şampiyonluk sevinci yaşamak istiyorum diyen Halil, şunları söyledi: Şu anda benden bekledikleri goller gelmedikçe taraftarlar sabırsızlanıyorlar. Sezon sonuna kadar ise Kaiserslauternin ligde kalması için tüm gücümü vereceğim. Nereye gideceğim kararı ise bu yıl sonunda belli olacak. Her takım gibi kardeşim Hamitin oynadığı Schalkenin teklifine de açığım.

Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 348
favori
like
share
ReiS Tarih: 14.12.2005 11:36
Zaten Türkleri Sevmiyorlardi Hamitinde bir Anda aLmanyada Namı DuyuLdu O yüzden Bazi Türk düsmanlari Böle seyler yapmis olabilir :9: