S.a ArKaDaŞLar Bu vereceğim program birçok farklı sitede ve sistemde denenmiş olup başarı sağlanmıştır. Şimdi programımıza gelelim, adı Sandboxie Boyutunun çok küçük olmasına rağmen üstlendiği görev çok büyük. Programın özelliklerini saymakla bitiremeyiz aslında ama biz sesli sohbet sitelerinde kullanacağımız için sadece bu özelliğine değinmek istiyorum.

Her türlü sitede 2 kere oturum açacağınızı garanti ediyorum, mesela hangi sitelerde diye soracak olursanız.

(Speakyweb - Voice5Web - GvzWeb - Voice7 - Camfrog ve hatta Knigt Online'da bile...)

ŞiMDi QeLeLiM NaSıL KuLaNILaCaQıNa SiZe ReSiMLi OLaRaK ANLaTaCaM

Öncelikle programı Masaüstüne (Show Desktop) download edelim, yani indirelim. İndirdiğimiz dosya içerisindeki SandboxieInstall isimli kırmızı benekli uçurtmaya benzeyen exe dosyamıza çift tıklayıp kuruluma başlayalım.Birinci Adım: Bu aşamada aşşağıdaki resimde olduğu gibi dil seçimi yaptıktan sonra OK seçeneğine tıklayıp sonraki aşamaya geçiyoruz.
İkinci Adım: Bu aşamada aşşağıdaki resimde olduğu gibi kullanıcı sözleşmesini Kabul Ediyorum seçeneğine tıklayıp sonraki aşamaya geçiyoruz.

Üçüncü Adım: Bu aşamada aşşağıdaki resimde olduğu gibi Kur seçeneğine tıklayıp sonraki aşamaya geçiyoruz

Dördüncü Adım: Bu aşamada aşşağıdaki resimde olduğu gibi Devam seçeneğine tıklayıp sonraki aşamaya geçiyoruz.
Beşinci Adım: Bu aşamada aşşağıdaki resimde olduğu gibi Devam seçeneğine tıklayıp sonraki aşamaya geçiyoruz.


Altıncı Adım: Bu aşamada aşşağıdaki resimde olduğu gibi Bitir seçeneğine tıklayıp sonraki aşamaya geçiyoruz.


Yedinci Adım: Bu aşamada aşşağıdaki resimde olduğu gibi karşımıza gelen penceredeki Close (Kapat) seçeneğine tıklayıp sonraki aşamaya geçiyoruz.
Sekizinci Adım: Bu aşamada program kurulmuş ve bize bir adet Sandbox oluşturulmuş halde geliyor. Hemen yeni bir adet Sanbox oluşturuyoruz. Hemen aşşağıda ikinci resimde olduğu gibi üstteki Sandbox seçeneğine tıklayıp Yeni Sandbox Oluştur ve sonraki aşamaya geçiyoruz.
Dokuzuncu Adım: Bu aşamada aşşağıdaki resimde olduğu gibi bir ekran gelecek karşımıza ortadaki yazı alanına Speakyweb yazdıktan sonra Tamam seçeneğine tıklayıp sonraki aşamaya geçiyoruz.

Onuncu Adım: Bu aşamada aşşağıdaki resimde olduğu gibi Sandboxie Control panelimizde oluşturulmuş iki adet Sanbox göreceğiz. Üsttekine sağ tıklayıp Sanboxie ile Çalıştır üzerine gelince sağ tarafta açılan kısımdan Web Tarayıcısı Çalıştır seçeneğine tıkladığımız zaman İnternet Explorer sayfamız açılacak ve normalde sitelere nasıl giriyorsanız o şekilde gireceksiniz. Aynı işlemi ikinci oluşturduğumuzz Speakyweb isimli Sanboxie içinde yapın ve yeni bir İnternet Explorer sayfası açıp ordan da herhangi başka bir siteye giriş yapın.
EwEt SoNunDa BiTi ÇoK UGRaŞTıRDı AMa DeGeR ;)

http://rapidshare.com/files/289748818/Sesli-Giris.rar
DiYeR LiNKTe SORuN ÇıKaRSa Bu LiNKTeN İNDiRiN

[URL]http://www.upload.gen.tr/d.php/s8/dm65cc79/SesLiLeRe___oKLu_GiRi__.rar.html

BiR TşK YeTeR

mckral mckral
Üyenin Yeni Konuları Betaplus Panel Eartchat İçin
Üyenin Populer Konuları Betaplus Panel Eartchat İçin
Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 18266
favori
like
share
ergitdeniz Tarih: 16.12.2011 22:27
Teşekür ederim arkadaşımemiqine saqLık
ByGuneSh Tarih: 11.02.2010 09:45
beyler program CAlisiyor !! ama tek bir $artla Calisiyor Ayni siteye 2 nickle Girmiyor girince Baglanti Koptu diyor ama ayni anda baska bir speakyweb siteye girersEn girer burda yayinlanmadan önce Kullaniyordum ve hala da kullaniyorum Té$ékürler.!
ASİ-ADANALI Tarih: 10.02.2010 21:50
İhbar...! argo sözcükler kullanılıyor ban lütfen
HeadbangersbaLL Tarih: 10.02.2010 21:42
valla çok güzel çalışıyor
tek_siyah Tarih: 10.02.2010 15:49
ayni siteye giris yapamazsiniz bu programla bi nick girince diger nik duser ayri sitelere giris yaparsiniz kisacasi benim işime yaramaz ayni siteye giris yapamadikdan sonra neye yarar
aysemm35 Tarih: 10.02.2010 15:41
kardes emeğine sağlık ama sifre istiyo ve sifresi yok mail atarmısın [email]Kadere_isyaN27@hotmail.com[/email] bklym
FelaqeTCocuq Tarih: 06.02.2010 14:12
alo laflarınıza dikkat edin konu ihbarrr
dadLu qz selin Tarih: 06.02.2010 13:26
saoL
MYO12 Tarih: 06.02.2010 13:26
"S.a ArKaDaŞLar" ŞiMDi QeLeLiM NaSıL KuLaNILaCaQıNa SiZe ReSiMLi OLaRaK ANLaTaCaM BU Kısmı sadece senin arkadaşım ugraştım ama degdi demişsin Alıntı deseydin keşke başkalrının emegine cup diye oturuyorsunuz..!ve bu sistem artık çalışmıyor speak cht sistemi için diyiyorum kendini güncelledigi içn speaky cht bu açıgını kapattı artık olmuyor .:9: