YEŞİL
Bİr erkek için neyin önemli olduğunu daha baştan anlamak sizin için kolay bir iş. İçgüdülerinizin yanısıra, etkin dinleme yeteneğinize de güvenin. Çünkü erkeğin ilişkide ne istediğini bu sayede anlayabilirsiniz. Karşı cinste zeka sizin için gerçekten cezbedici olan, merak uyandıran bir özellik. Evlenmenizin ya da bir erkeğe bağlanmanızın nedeni genellikle emniyet hissi. İçi çocuklarla dolu bir ev, bol para ya da son derece değer bir ilişki sizin için asıl anlamlı olan şeyler. Hayatınızın Bay Doğrusu yaşantınızı istikrara kavuşturacak bir kişilik. 'Yeşiller istikrarlı erkeklerle evlenirler! Ufak bir uyarı: Dış dünyaya açıksınız ve masum görünüyorsunuz, bu özellikler Bay Doğruyu bulmanızı zorlaştırabilir.
MOR
Bİr erkekle tanıştığınızda, sizi ilk çeken şey enerjisi oluyor. Ama gerçekte, sizi sakinleştiren ve kendinizi rahat hissetmenizi sağlayan biri size muhtemelen en uygun olanı.
Heyecanlı tavırlarınız erkekleri cezbediyor. Yaşam konusundaki hevesinizle onlarda güç hissi uyandırıyorsunuz. Hayatlarının sizinle birlikteyken daha heyecanlı olduğunu, olasılıkların sınırsızlığını hissediyorlar. Sadıksınız. İkili ilişkilere büyük bir ciddiyetle yaklaşıyorsunuz. Bütün temel kriterleri sağlayan birini bulduktan sonra, evlenme kararı almanız büyük ölçüde fiziksel görünüşe dayalı oluyor. Morlar yakışıklı adamlarla evlenirler! Ufak bir uyarı: Olası Bay Doğrulara da şans tanıyın. Varsayımlara kapılmayın. Kafanızdaki ideale olan uygunluğuna değil, size nasıl davrandığına göre yargıda bulunun.
[COLOR=orangered]TURUNCU
Karİzmatİk, canayakın ve şefkatli mizacınızla erkekleri çekiyorsunuz. Dokunmak size içinde bulunduğunuz durumda ya da ilişkideki gerçeği kavrama yeteneğini veriyor. Erkeğin görünüşüne kapılarak ilişkiye adım atsanız da evlenme kararınız zekaya dayalı oluyor. Kendinizi adayacağınız erkek öncelikle akıllı olmalı, çünkü yaşam boyu sürecek bir evlilik istiyorsunuz. Turuncular akıllı erkeklerle evlenirler! Zaman içinde açılmaya istekli olmazsanız, sizin gerçek kişiliğiniz konusunda yanılgıya düşmesine neden olabilirsiniz.

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 718
favori
like
share
eBRuLy Tarih: 22.12.2005 22:32
ben moru seviom :78:
FadiK Tarih: 21.12.2005 23:55
Cok tesekkürler bilgilerin icin caspercim