Selülit, bölgesel fazlalıklar ve vücut deformasyonlarına yönelik sizlere sunmuş olduğumuz alternatiflere yıllardır kaliteden ödün vermeden başarılı çalışmaları ile sektördeki yerini belirleyen ve uzun süredir netbul.com/kadın köşesinde gerek makaleleri ve gerek sorularınıza verdikleri cevaplar ile güzel bir işbirliği içinde olduğumuz Lavinia Estetik Merkezi'nde uygulanmakta olan son derece etkili ve keyifli programlar ile devam edeceğiz.


Lavinia'da haftada 2 kez, toplam 10 seans olmak üzere selülit, lokal fazlalıklar ve sıkılaştırma konularında son derece etkili ayrıca fiziksel ve ruhsal anlamda dinlenmenizi sağlayacak Thalasso Yosun Bakımlarına katılabilirsiniz.Bilgisayarlı özel bir cihaz ile vücut analizi yapıldıktan sonra her biri 3 saat süren bu detaylı ve keyifli bakıma başlanır. Bakım işlemleri sırasıyla şöyle olur;

1. işlem (Aromatik Buhar Kabini): İçine kişinin cilt yapısı göz önünde bulundurularak özel yağların konulduğu, tek kişilik buhar kabinine girilir ve 20 dakika süre ile burada vücuttan toksin atılması, gözeneklerin açılması, cilt açısından faydalı yağların deri yolu ile teneffüs edilmesi sağlanır.2. işlem (Hidromasaj Küveti): SPA bakımları için özel tasarlanmış 20 jetli ve içine vücudu dezenfekte etmek için denizsuyu ya da özel bitki sularının katıldığı hidromasaj küvetine 20 dakika süre ile girilir. Burada kuvvetli su masajı ile dolaşım hızlanır, kaslar ve sinirler rahatlar, vücut daha sonraki işlemlere hazır hale getirilir.


3. işlem (Peeling): Özel bir yağ içinde eritilmiş deniz tuzları ile tüm vücuda peeling uygulanır. Böylece cilt ölü derilerden arınır, ardından uygulanacak yosun ve kil karışımının cilde rahatça nüfuz etmesi için gözenekler açılır ve tabiki bu peeling işlemi de dolaşımı sirküle eder.


4. işlem (Vücut Maskesi): Yosun ve kil karışımından oluşan özellikle selülit ve bölgesel fazlalıklar açısından etkili olan, toparlayıcı ve toksin atılımını sağlayan maske tüm vucuda sürülür ve folyo ile sarılarak bu şekilde ısıtıcılı bir battaniye içinde 35 dakika beklenir ve maskenin emilimi sağlanır. Ayrıca yosun içindeki vitamin, amino asit, mineral ve oligo elementlerden dolayı cildin elastikiyetini korur, nem depo eder.


5. işlem (Duş): Isı battaniyesinden sonra cilt üzerinde kalan artık yosun tazyikli duş ile başka hiçbir ürün kullanılmadan temizlenir.


6. işlem (Jel Uygulaması): Duştan sonra cildi ferahlatıcı, canlandırıcı ve sıkılaştırıcı okaliptüs ve mentol içeren özel bir jel vücuda uygulanır.


7. işlem (Aromatik Vücut Masajı): Tüm bu işlemlerden sonra ayak parmak ucundan başlayıp kafa masajı ile son bulan ve 70 dakika süre ile konusunda uzman masözler tarafından uygulanan aromatik vücut masajına geçilir. Bu uygulama selülit ve bölgesel fazlalıklara karşı etkili olan içinde bergamot, lavanta, portakal, limon gibi yağlar bulunan özel karışımlar ile yapılır.

Forma girmenizde ve formunuzu korumada son derece etkili olan bu keyifli bakım aynı zamanda size zihinsel ve ruhsal anlamda da günlük hayatın stresinden arınma imkanı sağlayacaktır. Lavinia'da geçireceğiniz bu güzel anları tüm bakımın ardından içeceğiniz bir bitki çayı ile tamamlayabilirisiniz.

Yukarıda detaylı bir şekilde anlatılan Thalasso Yosun Bakım haricinde Lavinia'da selülit, lokal fazlalık ve vücut sıkılaştırma konularına yönelik son teknoloji ürünü olan bilgisayar programlı ve kişiye özel bakımlar uygulama imkanı sağlayan cihazlar da kullanılır.

1- PROSLİM: Özel bir cihaz ile vücut analizi yapıldıktan sonra kişiye özel bir program belirlenir ve bu sistem son derece etkili bir şekilde kaslara egzersiz etkisi yaptırarak (elektrokas stimülasyonu) depolanmış yağların ve selülitli dokunun çözülerek enerjiye dönüştürülüp harcanmasını sağlar. Bu sayede sadece incelme ya da beden küçülmesi değil aynı zamanda çok ciddi şekilde deforme olmuş kaslarda da sıkılaşma ve toparlanma olur.


2- PRESÖR: Ayak parmak ucundan itibaren lenf drenaj masajı yaptıran bu sistem zamanında atılamadığı için selülite neden olan ödemin idrar yolu ile atılmasını ve dolaşımı düzene sokarak metabolizmanın hızlanmasını sağlar.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 563
favori
like
share
eBRuLy Tarih: 26.12.2005 23:29
bende istiom böyle bi bakim :46:
FadiK Tarih: 24.12.2005 16:17
Bilgilerin icin tesekkürler cidden denemek lazim :85:
SU-PERISI Tarih: 23.12.2005 22:07
Güzel paylaşımların için teşekkürler ellerine sağlık canım kardeşim
casper Tarih: 23.12.2005 21:31
bıu bilgiler içinteşekkür edeim cadıkızcım.

thalasso spa bakımı çeşme ılıca otelde de çok güzel yapılıyor
hOney Tarih: 23.12.2005 17:55
ahyy ne güzel,..
aplam bigün bizde yaptiralim gii.. :78: :46: