Herşey çok güzel başlamıştı, rüya gibiydi çünkü o kadar karmaşadan sonra yine biraraya gelebilmiştik seninle..Hiç beklemiyordum bu buluşmayı senle tekrar beraber olmak gibi bi niyetimde yoktu çünkü aynı hataların tekrar yaşanacağından korkuyordum ama yine de değiştiğine inanmak istiyordum..Evet senle buluşuncaya, bana masumca bakan o güzel gözlerini görünceye kadar bu aşk için yapılmış herşeyi yaptığımızı düşünüyordum..

Ama yinede söz geçiremedimki kalbime, beynime..Başladık olmadık bi şekilde senle.. Değiştiğini görüyordum gerçekten olgunlaştığını hissediyordum, sende de hayata yeniden başlamanın heyecanı vardı.. Bir şans daha verdim saygıdan ilişkimize birbirimize olan..

4 ay geçti aradan..Yavaş yavaş birbirimizi kırmaya başladık.. sen birdenbire eski haline döndün bilmediğim nedenlerden.. Ve aramızda çok büyük bir problem olduğunu gördüm..senin aşamayacağımızı düşündüğün.. Bunu bana itiraf edememene rağmen sanki ağzından çıkan her sözde bunu haykırıyordun yüzüme.. Ben çalışıyordum ve sen hala okuyordun ve senin okulunun bitmesine daha 3 sene vardı..Bana göre aşılması zor bişey değildi bu..
Ama sen bunu bilmiyorum belkide kendine gurur yaparak büyüttün içinde..

Al işte şimdi istediğin oldu ayrıldık ve bu sefer geri dönüşü olmayan bir yola girdik..İçimizde o eski aşkımızın saflığı yok artık herşeyi tükettik saygısızca.. Yazık.. Üzgünüm ben böyle olmasını hiç istemedimki..

Seni hala seviyorum.. Daha dün ayrıldık.. Bugünkü içinde olduğum ruh halimi bilemezsin.. Ağlayıp haykırmak istiyorum delice.. Ama neye yararki giden şeyler bir daha asla geri gelmiyor ne yazıkki..

Sana diyebileceğim seni unutmayacağım..biliyorum sen de beni.. Elveda

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 436
favori
like
share