Apache2Triad 1.5.2
Windows kullanıcıları için hazırlanmış, PHP, Apache, MySQL, PHPMyAdmin programlarının hepsini içeren, bulabileceğiniz en geniş sunucu paketi. PhpDev ve PHP Triad a göre çok daha geniş bir içeriğe sahip. Boyutu da bu yüzden çok büyük. Sürekli de güncelleniyor. Profesyonel olarak PHP ile uğraşanlar kesinlikle indirmeli. İçeriğinin bir kısmı:

 • Apache
 • MySQL
 • PHPMyAdmin
 • PostgreSQL
 • Openssl
 • Slimftpd
 • Xmail
 • Perl version 5.8.6
 • PHP version 5.0.3
 • Python version 2.3.4
 • A2T
 • Önemli Not: Programı innDirmek için tıkladığınızda açılacak olan sayfadan gerekli sunucuyu seçmeniz gerekmektedir.
  [URL=http://prdownloads.sourceforge.net/sourceforge/apache2triad/apache2triad1.5.2.exe]programı indir

  Dynam Ip 4.0.3
  Dinamik DNS istemcinizi güncellemek için kullanabileceğiniz Direct Uptade, sistemi yormadan arka planda çalışıyor ve periyodik olarak IP adresini kontrol ediyor. Bir değişiklik olduğunda ise domain isimlerinizi güncelliyor. Sonuç olarak sabit bir IP numarasına sahip olmanız bile Direct Uptade, domain isminizin her zaman sizin bilgisayarınızı göstermesini sağlamış oluyor. Eğer kendi web, ftp ve oyun sunucunuzu kendiniz host etmek istiyorsanız, bu yazılımı mutlaka kullanmanız gerekiyor. Yeni sürüm özellikleri: - Güncellemeye zorla özelliğindeki hatalar giderilmiş. - Otomatik IP seçimi eklenmiş. - Önceki versiyondaki İşlem tamamlanamadı hatası giderilmiş. - Yeni dil seçenekleri eklenmiş.,
  [URL=http://www.directupdate.net/download/DUSetup403.zip]Programı İndir

  32bit Service Monitor 9.76.01
  32bit Service Monitor programı Web sayfanızın çalışır durumda olup olmadığını sürekli kontrol eden bir program. Eğer web sayfanızın sunucusunda bir sorun çıkarsa size hemen E-Posta ile haber verir. Ayrıca belirli periyodlarla size raporlar sunar.
  [URL=http://download1.electrasoft.com/32bssx.exe]Programı İndir

  Forms to Go 2.6
  Sitenizde dolaşan ziyaretçiler için Formmail yaratan bu program ile PHP, ASP ya da Perl destekli FormMailler yapabilirsiniz. Siz Formu düzenliyorsunuz, program size ASP, PHP ya da Perl dosyasını veriyor. Programın tam sürümü: $14
  [URL=http://www.bebosoft.com/downloads/formstogo/FormsToGo.exe]Programı İndir

  ENKİ İnternet Servisleri Sunucusu (Windows) 0.94
  Üreticinin Açıklaması :Enki küçük organizasyonlara uygun, kurulum ve kullanımı tecrübe gerektirmeyen, e-posta/web/sohbet sunucuları ve başka yardımcı bileşenler içeren, Türkçe arayüzü olan bir yazılım paketidir. Genel Kamu Lisansı ile dağıtılmaktadır. Özellikler: * GNU/Linux ve Windows uyumlu * e-posta sunucuları (SMTP ve POP3) * e-posta grupları * web sunucusu * sohbet sunucusu * sunuculara güvenli SSL erişimi * e-posta erişimi için web arayüzü
  [URL=http://cs.bilgi.edu.tr/~mgencer/enki/downloads/enki_0.94.zip]Programı İndir

  Xitami 2.5c2
  Ufak, güçlü ve IIS den 10 kat daha hızlı küçük,kolay ayarlanabilir web sunucusunun windows kullanıcılarına yönelik uygulamasıdır.
  [URL=http://www.xitami.com/xiopen_2_5.zip]Programı İndir

  Forms to Go 2.5.9
  Sitenizde dolaşan ziyaretçiler için Formmail yaratan bu program ile PHP, ASP ya da Perl destekli FormMailler yapabilirsiniz. Siz Formu düzenliyorsunuz, program size ASP, PHP ya da Perl dosyasını veriyor. Programın tam sürümü: $14
  [URL=http://www.bebosoft.com/downloads/formstogo/FormsToGo.exe]Programı indir

  Shoutcast DSP Plug-In 1.8.2b
  Winampın yanına ek olarak gelen ShoutCast DSP Plug-In. İnternet üzerinden diğer kullanıcılara müzik yayını yapmak istiyorsanız bu programı kullanmalısınız. Bu yazılım sayesinde internet üzerinden yayın yapabiliyorsunuz. IP adresinizi, şifrenizi, radyo adı vb. ayarları bu programa girmelisiniz. Tüm sunucu ayarlarını bu programa yaparak müzik yayını yapabilirsiniz. Not: Bu program için Nullsoft Shoutcast Server gerekiyor
  [URL=http://www.shoutcast.com/downloads/shoutcast-dsp-1-8-2b-windows.exe]Programı İndir

  Serv-U 6.0.0.1
  Güçlü, kolay kullanımlı ve ödül kazanmış bir FTP sunucusudur. Serv-U, bütün Windows platformları için güçlü, esnek ve kurulumu kolay bir FTP sunucusudur. Güvenlik özelliği, şifreleri, her kullanıcı için dizin veya dosya başına oku/yaz/değiştir doğrula özelliğini, IP adres giriş kontrolünü ve fazlasını içerir. Diğer özellikleri: çokluluk için destek, eşzamanlı kullanıcılar, yükleme/indirme oranları, disk-kota sınırlamaları ve ağ bant genişliği sınırlayıcısı, dosyayı yükleme ve indirmeye tekrar başlayabilme desteği ve daha fazlası.
  [URL=http://www.serv-u.com/susetup3.exe]Programı İndir

  PHP Triad 2.2.1
  Windows kullanıcıları için Apache, PHP, MySQL, Perl ve phpMyAdmin programlarını tek bir pakette içeren ve herbiri için ayrı ayrı kurulum yapmadan daha kolay bir şekilde kurabilmenize imkan veren bir programdır. Özellikle Windows işletim sistemi üzerinde PHP yazılım geliştirenlerin tercih edebileceği bir yazılım. ÖNEMLİ NOT: Download işlemini tamamlamanız için açılacak sayfadan gerekli serverı seçmeniz gerekmektedir.
  [URL=http://puzzle.dl.sourceforge.net/sourceforge/phptriad/phptriad2-2-1.exe]Programı İndir

  Xitami 2.5.b5
  Ufak, güçlü ve IIS den 10 kat daha hızlı küçük,kolay ayarlanabilir web sunucusu.
  [URL=http://users.skynet.be/sky37432/bw3225b4.exe]Programı İndir

  WS_FTP Server 5.0
  Windows NT/2000/XP platformları altında yüksek veri hızlarına ulaşabilme imkanı sunuyor. Bu uygulama ile istediğiniz kullanıcılara kısıtlama getirebilirsiniz. Yeni manager kaydetme, disk boşluğuna kota koyma, bant genişliğini ayarlama. değişik klasör seçenekleri sunuyor. 128 bit şifreleme desteği sayesinde verilerinizin güvenliği yüksek seviyede korunuyor.
  [URL=ftp://ftp.ipswitch.com/ipswitch/Product_Downloads/ifs_eval.exe]Programı İndir

  WinaXe Plus 8.0
  WinaXe Plus sitemizde bulunan WinaXe programının daha gelişmiş bir sürümüdür. WinaXe Plus bir çok işletim sistemi ile bağlantı kurabileceğiniz güzel bir Terminal programıdır. Linux/Unix ve MS Windows üzerinde sorunsuz bir şekilde çalışabilir. Oldukça popüler olan bu Xwindow sunucusu çok işinize yarayacak. Programın tam sürüm fiyatı 100$dır.
  [URL=http://www.labf.com/download/winaxep.exe]Programı İndir

  Viking Web Server 1.9
  Küçük ama etkili bir web server. CGI, SSI, Mini Telnet, Mail gibi bazı özellikleri destekliyor. 90 günlük deneme sürümü.
  [URL=http://www.robtex.com/setupv19.exe]Programı İndir

  SmartServer3 3.8
  Çok iyi hazırlanmış bir mail server, Hem şirket içi hemde şirket dışı e-mail göndermenizi sağlayan, mail filtrelemeden tarama özelliğine kadar çok düşük konfigürasyonlarda çalışan bir mail server
  [URL=http://www.berkdemir.com/download/wsserver38001f.exe]Programı İndir

  OmniHTTPd 2.10
  Evinizdeki bilgisayarda CGI-Perl, SSI ve PHP kodlarınızı denemek istiyorsanız OmniHTTPd Web Sunucusu tam size göre. Kurulumu ve kullanımı basit. Arayüzü ile tüm ayarları yapabilirsiniz. Programı kurduğunuzda otomatik olarak PHP de kuruluyor. Ekstra birşey yapmanıza gerek yok. Ancak CGI-Perl kullanabilmek için ActivePerl programını innDirmeniz gerekiyor. Ev kullanıcıları için mükemmel.
  [URL=http://www.omnicron.ca/files/ohttpd210.exe]Programı İndir

  Nullsoft Shoutcast Server 1.9.2
  Winampta çaldığınız programları internet üzerinden diğer kullanıcılara dinletebilmenizi sağlatan bir program. Ancak bunun için dinleyenlerin Winamp, RealOne Player gibi programlara sahip olması gerekmetedir. Program ile hiçbir masraf yapmadan internet üzerinden müzik yayını yapabilirsiniz. Tek gereken IP adresiniz, Winamp ve ShoutCast...
  [URL=http://www.shoutcast.com/downloads/sc1-9-2/shoutcast-1-9-2-windows.exe]Programı İndir

  Microsoft Internet Information Server 4.0
  Bilgisayarında web server kurup web uygulamaları çalıştırmak isteyenler için Microsoftun web serverı. Sadece NT kullanıcıları çalıştırabilir.
  [URL=http://download.microsoft.com/download/iis40/Patch/4.2.727.1/ALPHA/EN-US/vrdcon4a.exe]Programı İndir

  Meteor FTP Server 1.5
  Meteor FTP kişisel bir FTP programıdır. Windows 98 ve Me için programlanmıştır. Programın kolay ve anlaşılır bir arabirimi bulunmaktadır. Stabil ve performansı iyi düzeydedir.
  [URL=http://tucows.ulak.net.tr/adnload/299326_112977.html]Programı İndir

  Kerio Mail Server 5.7.8
  Serverınız var ve email servisi kurmak istiyorsunuz. Iste ihtiyac duydugunuz tek program bu. POP3, IMAP, Webmail, SSL protokollerini destekler ve gelen, giden emailleri otomatik virus taramasından gecirir.
  [URL=http://www.eserv.ru/eserv/files/Eserv299.exe]Programı İndir

  Eserv 2.99
  Eserv HTTP, FTP ve SOCK 5 için dizayn edilmiş bir proxy sunucusudur. Programın ana görevi SMTP, POP3 ve NNTP için sunucu görevini yerine getirmektir. LAN(Yerel ağ) üzerinden haber ve posta değişimlerinin organize edilmesini sağlayabilir ve İnternet üzerinden harici posta alabilir ve gönderebilir.
  [URL=http://www.eserv.ru/eserv/files/Eserv299.exe]Programı İndir

  EMS MySQL Manager Professional 2.8.5.3
  Bu program sayesinde MySqle bağlanıp, önce veri tabanınızı yaratıp daha sonra da kayıt edebilirsiniz. PHP My Adminde yaptığınız bir çok işlemi bu program ile daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Eğer ilk kez PHP ile sayfa tasarımı yapıyorsanız yerel adreste (localhost) çalışırken işinize çok yaracak bu program sayesinde tasarımını yapacağınız siteyi düzgün bir Veri tabanı üzerine oturtabilir ve Çevrimiçi bir site oluşturabilirsiniz. Program Windows uyumludur. Linux sürümünü ise üretici sitesinden innDirebilirsiniz.
  [URL=http://www.ems-hitech.com/download/mymanager/mymanager.zip]Programı İndir

  eDock Server 2.1.03.1013
  Bir web göz atıcısı kullanarak istediğiniz yerden ulaşım sağlayabileceğiniz kurulumu ve yönetimi kolay, güvenilir döküman sunucusudur. eDock Sunucusunun fonksiyonları tam kullanıcı hakları, grup yönetimi ve dosya izinleri de dahil olmak üzere dosya sunucusuna çok benzerdir. Bu çözüm ayrıca gizli dosyaların e-posta ile gönderilmesinde duyarlı belgelere erişim kontrolünü sağlamak suretiyle karşılaşılabilecek sorunları engellemektedir. Ürünün Internet-merkezli tasarımı ve kolay web yönetimi, döküman yönetimi için düşük maliyetli mükemmel bir çözüm haline gelmektedir. eDock Sunucusunun ana faydaları: Güvenlik: eDock Sunucusundan ve eDock sunucusuna yapacağınız tüm iletişim şifrelenmektedir. Tüm dökümanlar yine şifrelenen SQL veri tabanında saklanmaktadır. Heryerden Erişim sağlama olanağı: eDock Sunucusuna doğrudan bir Windows uygulamasından veya istediğiniz herhangi bir yerdeki herhangi bir web göz atıcısından erişebilirsiniz. HTML Ön İzlemeleri: eDock Sunucusu bir çok döküman tipi için (örn. DOC/XLS ve benzeri) HTML ön izlemeleri oluşturabilmektedir. Dosyanın ilk olarak oluşturulduğu uygulamayı kullanarak zamandan ve kaynaklardan büyük kazanç sağlayın, kullanıcıların dökümanı indirmeden ön izleme yapabilmelerine olanak sağlayın. HTML Linkli Resim: Tüm grafik dosyaları için linkli resimlerin gerçek zamanlı oluşturulması mümkündür (.JPG, .GIF, .PSD vb.). Aradığınız görüntüyü kolaylıkla bulun! Kolay entegrasyon: Entegrasyon seviyesine karar verin. Sadece web erişimini kullanın veya web erişimini entegre edin ve uygulama erişimini yönlendirin (eDock İstemcisini kullanarak). Hızlı Arama: Tüm dokümanlar SQL veritabanında* saklanmaktadır, böylece hızlı arama sonuçları için yapılan aramalarda tam-metin arama teknolojisi kullanılabilmektedir.
  [URL=http://www.602.com.tr/download/products/edocksrv2.exe]Program İndir

  Dynam Ip 3.6.3
  Dinamik DNS istemcinizi güncellemek için kullanabileceğiniz Direct Uptade, sistemi yormadan arka planda çalışıyor ve periyodik olarak IP adresini kontrol ediyor. Bir değişiklik olduğunda ise domain isimlerinizi güncelliyor. Sonuç olarak sabit bir IP numarasına sahip olmanız bile Direct Uptade, domain isminizin her zaman sizin bilgisayarınızı göstermesini sağlamış oluyor. Eğer kendi web, ftp ve oyun sunucunuzu kendiniz host etmek istiyorsanız, bu yazılımı mutlaka kullanmanız gerekiyor.
  [URL=http://homeusers.brutele.be/belhosting.net/DUSetup_3_6_3.zip]Programı İndir

  Conference Room for Linux 2.1
  Birçok büyük sitenin de kullandığı kaliteli ve hızlı bir IRC sunucusu olan Conference Roomun Linux sürümü. Mynet, Anet, Webmaster Gibi irc serverların kullandığı, oldukça hızlı ve kaliteli bir irc sunucusudur.
  [URL=http://www.webmaster.com/products/cr2x/CR2.1-Linux.tar.gz]Programı İndir

  Admin Mod Türkçe
  En popüler Half-Life tabanlı sunucu yönetim paketi olan Admin Modun Türkçeleştirilmiş hali. Programın içinde oyuncuların nicklerinin web sayfası üzerinden şifrelenmesine imkan sağlan küçük bir dosya da yer almaktadır.
  [URL=http://www.e-xploder.net/program/adminmodtr.zip]Programı İndir

  BigApache 1.06
  BigApache Windows NT(NT/2000/XP Pro) sistemler için apache sunucusunu otomatik olarak ayarlar. BigApache içinde Apache Sunucusu, PHP, MySQL, Perl, Python, JSP(Apache Tomcat ve JBOSS), Apache::ASP, Mail Sunucusu(Mercury),Istatistik Programi,SSL sifreleme,php eklentileri, SSL sifreleri CA Managemet ile kontrol, vb. bir çok bilesen hazir olarak gelir. *** "Programi InnDir" dügmesine basinca açilan sayfada beklediginizde veya "Buraya" yazan yere tikladiginizda programin innDirilebilecegi adreslerin bir listesine ulasabilirsiniz. Listedeki adreslerden birini seçip sag kisimdaki simgeye tiklayarak programi innDirebilirsiniz.
  [URL=http://mesh.dl.sourceforge.net/sourceforge/bigapache/BigApacheComplete-1.06.zip]Programi İndir

  Axessh 3.0
  AxeSSH bir SSH islemcisidir. Windows üzerinde mükemmel bir sekilde çalisan bir emulatördür. SSH yeteneklerini en iyi sekilde kullanabilir. SSH protokol v1.5 ve v.2.0 ile uyumludur. Sifre ile dogrulama yöntemini kullanir. Bu sekilde baglanabilmek için kullanici sifre girmek durumundadir. RSA algoritmasini kullanir. X-protokol baglanti iletimi için gerekli tüm destegi de içeren baglanti iletim özelligine sahiptir. Bu özelliklerinin yaninda AxeSSH ücretli bir yazilimdir. Programin fiyati 20$dir.
  [URL=http://www.labf.com/download/axessh.exe]Programı İndir

  AppServ Revolution 2.3.0
  Appserv programi Microsoft Windows üzerinde Apache, Mysql, PHP kurmanizi saglamaktadir. Bu programi bilgisayariniza yüklediginizde Apache, Mysql ve PHPnin yani sira birçok modülleri de bilgisayariniza otomatik olarak kurmus oluyorsunuz. Bence oldukça kullanisli bir program kesinlikle tavsiye ederim. Uygulamada; BCMatch ,COM, EXIF, FTP, ODBC, XML, IMAP, PDF Printer, Sockets ve ICONV destegi bulunuyor. Paket içerigi: - Apache 1.3.29 - PHP 4.3.4 - MySQL 4.0.16 - Zend Optimizer 2.1.0b - phpMyAdmin 2.5.4 NOT: Yukaridaki içerik hakkinda daha fazla bilgi almak için üreticinin internet sitesini ziyaret ediniz... ÖNEMLI UYARI: Download islemini tamamlamaniz için açilacak sayfadan gerekli serveri seçmeniz gerekmektedir.
  [URL=http://puzzle.dl.sourceforge.net/sourceforge/appserv/appserv-win32-2.3.0.exe]Programi İndir

  Apache HTTP Server 2.0.52
  Apache web sunucusu; Performans olarak en tatmin edici ve de en kararli web sunucularindan birisidir. PHP ve Linux gibi Açik Kaynakli Yazilim felsefesinin ürünlerinden biri olan Apache, tamamen ücretsizdir. Apachenin performansi Unix ile birlikte maksimum olmakla beraber, Windows ile de çalisabilmektedir. Apacheyi kullanarak PHP ve MySQL destekli veritabanlari olusturabilir Bunlari webden önce bilgisayarinizda da deneyebilirsiniz.
  [URL=http://mirrors.oynasana.com/apache/httpd/binaries/win32/apache_2.0.52-win32-x86-no_ssl.msi]Programi İndir

  Abyss Web Server X1 for Linux 1.2.3.0
  Abyss Web Server X1, ücretsiz bir kisisel web sunucusudur. Buna ragmen çesitli küçük özellikler barindirmaktadir. HTTP/1.1, Server Side Includes (SSI), CGI scriptlerini destekler. Ayrica server; kullanicilar ve gruplari düzenleme, çesitli kisimlari innDirme, index dosyalarini düzenleme, özellestirilebilir MIME yazma, hatali sayfalari düzeltme ve standart günlüklere kaydetme gibi islevler yapiyor. Çesitli web yönetme araçlarini da destekliyor. Abyss Web Server, web sunucularindaki PHP, Perl ve ASP scriptlerini destekleyerek scriptleri kullanmaniza yariyor. Ayrica yazilimin Windows, MacOS X ve FreeBSD versiyonlari bulunuyor.
  [URL=http://www.aprelium.com/data/abwsx1.tgz?src=Bh60yA36d43azsEREj54670hg25ko2s]Programi İndir

  Abyss Web Server X1 1.2.3.0
  Abyss Web Server X1, ücretsiz bir kisisel web sunucusudur. Buna ragmen çesitli küçük özellikler barindirmaktadir. HTTP/1.1, Server Side Includes (SSI), CGI scriptlerini destekler. Ayrica server; kullanicilar ve gruplari düzenleme, çesitli kisimlari innDirme, index dosyalarini düzenleme, özellestirilebilir MIME yazma, hatali sayfalari düzeltme ve standart günlüklere kaydetme gibi islevler yapiyor. Çesitli web yönetme araçlarini da destekliyor. Abyss Web Server, web sunucularindaki PHP, Perl ve ASP scriptlerini destekleyerek scriptleri kullanmaniza yariyor. Ayrica yazilimin MacOS X, Linux ve FreeBSD versiyonlari bulunuyor
  [URL=http://www.aprelium.com/data/abwsx1.exe]Programi İndir

  Abyss Web Server X1 for Linux 1.2.3.0
  Abyss Web Server X1, ücretsiz bir kisisel web sunucusudur. Buna ragmen çesitli küçük özellikler barindirmaktadir. HTTP/1.1, Server Side Includes (SSI), CGI scriptlerini destekler. Ayrica server; kullanicilar ve gruplari düzenleme, çesitli kisimlari innDirme, index dosyalarini düzenleme, özellestirilebilir MIME yazma, hatali sayfalari düzeltme ve standart günlüklere kaydetme gibi islevler yapiyor. Çesitli web yönetme araçlarini da destekliyor. Abyss Web Server, web sunucularindaki PHP, Perl ve ASP scriptlerini destekleyerek scriptleri kullanmaniza yariyor. Ayrica yazilimin Windows, MacOS X ve FreeBSD versiyonlari bulunuyor.
  [URL=http://www.aprelium.com/data/abwsx1.tgz?src=Bh60yA36d43azsEREj54670hg25ko2s]Programi İndir

  Abyss Web Server X1 1.2.3.0
  Abyss Web Server X1, ücretsiz bir kisisel web sunucusudur. Buna ragmen çesitli küçük özellikler barindirmaktadir. HTTP/1.1, Server Side Includes (SSI), CGI scriptlerini destekler. Ayrica server; kullanicilar ve gruplari düzenleme, çesitli kisimlari innDirme, index dosyalarini düzenleme, özellestirilebilir MIME yazma, hatali sayfalari düzeltme ve standart günlüklere kaydetme gibi islevler yapiyor. Çesitli web yönetme araçlarini da destekliyor. Abyss Web Server, web sunucularindaki PHP, Perl ve ASP scriptlerini destekleyerek scriptleri kullanmaniza yariyor. Ayrica yazilimin MacOS X, Linux ve FreeBSD versiyonlari bulunuyor.
  [URL=http://www.aprelium.com/data/abwsx1.exe]Programi İndir

  1st Up Mail Server 5.0.3
  Kurulumu ve kullanimi çok kolay ama bir o kadarda profesyonel çalisan bir e-mail server... Özellikleri:
 • Mail göndermek için standart internet protokollerini kullanir.
 • Bütün internet e-mail alicilariyla çalisabilir.
 • Gelen maillerde attachment olarak zararli bir dosya gönderilmisse dosyayi siler.
 • Virüs kontrolü destegi
 • Çoklu server dan mail toplayabilir
 • Çoklu domain destegi
 • SMTP dogrulama özelligi
 • Bellegi oldukça az kullanir.
 • Remote administration destegi
 • Sinirsiz e-mail...
 • Ve daha birçok özelligiyle 1st Up Mail Server en gözde programlardan biri olmaya aday.
  [URL=http://www.upland-research.com/downloads/UpMailSetUp.EXE]Programı İndir

  1st Class Mail Server 4,00
  Bir Mail Server i Kurmak istiyorsaniz Tam Programini buldunuz. Bu program süper bir sey.
  [URL=http://tr-net.tucows.com/files2/1cms.exe]Programi İndir

  AnalogX SimpleServer: WWW 1.02
  Bilgisayarynyzdan Web Sunucusu açmak için gereken bir program. Di?erleri kadar iyi olmasada kullany?ly ve kolay.
  [URL=http://www.analogx.com/files/sswwwi.exe]Programı İndir

  arkadaşlar şimdilik bu kadar vaktim oldukça bileşen kurulumu ve kullanımı anlatırım nasipse.

  axnnn axnnn
  Üyenin Yeni Konuları
  Üyenin Populer Konuları
  Beğeniler: 0
  Favoriler: 0
  İzlenmeler: 1889
  favori
  like
  share
  meselemmm Tarih: 26.07.2011 19:20
  Tşk Güzel paylaşım
  sekoceza Tarih: 01.05.2011 07:20
  saolll
  gulam Tarih: 18.04.2011 21:06
  evet harika çok güzel ama program bende açılmiyor dosyalar kurulması gerekiyor
  woltran027 Tarih: 05.06.2009 14:19
  kardeşim allah senden razı olsun şansa ya çoktandır aradığımı yine kendi mekanımızda bulduk :d

  kardeşim sana rica etsem bana server için asp upload exe dosyasını verebilirmisin burda bulamadım da :s
  tayfun25936 Tarih: 26.10.2008 12:18
  SaoL Çok tşk !