Günümüzde bir çok online oyun oynanmakta ve bunlardan bir güzel örneğide Lineage2.
Oyunu oynadığım yerde 4 server bulunmakta her server da yaklaşık 1000-1500 kişi oynamakta ee artık gerisini tahmin etmek size kalmış...

Oyunda 5 adet ırk bulunmakta:

-Human
-Elf
-Darkelf
-Orc
-Dwarf

Bunlarda kendi aralarında 2 sınıfa ayrılmakta Fighter ve Mystic olarak , daha sonrada alt sınıflar olarak bölünmekte.Oynayınca rahatlıkla anlayıp kavrayabileceğiniz gerçekten çok zevkli ve sürükleyici bir oyun şimdiden başarılar!

Sizde "Benim'de bir Castle'ım olmalı" ve "Wyrm'ım olmalı" (Size ait olan ve üstüne binebildiğiniz hatta uçabildiğiniz EJDERHA'nız) diyorsanız. :85: :85:

O zaman neden bekliyorsunuz? :1:

Belkide kiminiz bu oyunu biliyorsunuz belkide hiçkimse adını bile duymadı.Ama bilgilendirmek bize düştüğüne göre kardeşleriminde bilmesini isterim. :1:

Oyun knightonline tarzı ancak bana göre daha kaliteli sesler ve görüntüler olarak tabi bu kişsel görüş.

Sizlerinde bu oyunu denemesini isterim oyndığım adreste 4 server bulunmakta 2 si uzun vadede oynanıcak tarzda 2 si digerine göre daha çabuk lvl alınıcak düzeyde.

Oyun un client ini:

[URL=ftp://l2clientdownload.lineage2.com/Chronicle03/L2_C3_Installer.zip]Burdan temin edebilirsiniz.

Ftp verdiğim için kurusa bakmayım dalgınlığıma geldi :( ancak her ikisinide vermek isterim.

[URL=http://www.lineage2.com]Orjinal Siteburdan temin edebilirsniz.

ve server lara gelince:


[URL=http://www.gamesites200.com/lineage2]L2 Top 100 bu aresten seçip temin edebilirsiniz!

Yapmanız gereken oyunun full client ini yüklemek ve istiyorsa upload larını yapmak, ardında da oynamak istediğiniz server ın [COLOR=burlywood]patch ini sitesinden indirip upload ını yapmak.Tüm yapmanız gereken bu kadar,bunları yaptıktan sonra oyunu C:\Program Files\Lineage2\System klasör ünde bulunan
l2.exe'yi çalıştırmak kalıcak.

Oynadığım server [URL=http://www.l2extreme.com ]Tıkla burdan server a bağlanmak için gerekli olan patch i indirip yüklemek şu an en popüler server burası.Tabi ara sıra server down oluyor ama server geliştirildiği için bunlar.

Bu patch de system klasorundeki l2.exe yi çalıştırmanıza gerek yok patch in kendisi masa üstüne icon atıyor ordan oyuna bağlanabilirsiniz.

Unutmadan client indikten sonra oyun kendini update edebilir ne kadarda C3 client ı olsada oyuna eklemeler geldiğinden tekrar update edecektir.Bunu yapmalısınız herşey bittik den sonra patch i kurup oyuna giriniz.

Server lar ve exp oranları;

1-Kastien 35x
2-Staris 7x
3-Titan 35x
4-Tempest 7xUnutmadan birde account almanız lazım :11:

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 2537
favori
like
share