hep aglamakmidir ask? geceleri uykusundan siçrayarak uyanip saatlerce hiçkira hiçkara gözyas mi dökmekmidir? aglarken biryandanda beni bu hale düsürdügün icin lanet olsun sanaaa diye haykırmakmidir ask her gece o yataga sessiz girip huzursuz uykularin paramparca düslerin dehset dolu kabuslarin sahibi olmakmidir? tanrının bile seni unutugunu düsünmekmidir ask? dünyanin en yalnız insani oldugunu sanmakmidir ? dinleyip en hüzünlü sarkılari icki kadehlerini bogulmakmidir ben icmedigim icin bilmiyorummm üsütbas rezilce dolasmakmidir ask?sadece gecmisi yasamakmidir? gelecege hicbir dair umudun olmadan birbirinin ayni reknsiz ve tatsiz günleri saymakmidir?
ask ölmeyi bu kadar cok istemekmidir? ölsemde kurtulsam bu acidan demekmidir? herseye karsi tahammülsüz herkese karsi hosgörüsüz olmakmidir ask?seni haitrlatan ne varsa kaçmakmidir?binlerce cevapsiz sorunun arasinda akılını oynatmakmidir ask?kenid hayatini bir hapishaneye cevirip müebbet acilaya hüküm giymek midir ask? aldatılmısken terk edilmisken gelmiyecegini bile bile bu kadar aci bir sekilde özlemekmidir ask? insanin kenidine böyle agir bir iskence yapmasimidir ask? agustosta tirtir titremek araliıkta buram buram terlemekmidir? tüm mevsimleri silip ömrü bitmeyen kisa cevirmekmidir ask? hayal mi görmektir ask? gerceklesmeyecek hayallere kalılıp kendini kandirmakmidir?
ask,evdeyken duvarlarin üzerine üzerine gelmesi disaridayken kalabalıgın icinde basin dönmesi yerin ve zamanin birbirine karismasi midiır? bogazindan bir lokma gecmedigi icin düsüp düsüp bayılmakmidir açliktan? SEN APTALMİSİN? O SENİ SEVMİYOR İSTE BUNU GÖRMÜYORMUSUN? DİYEN arkadaslarla ugrasmakmidir? EL ELE YÜREYEN CİFTLERE BİRBİRİNE SARİLAN CİFTLERİN BAKIP BAKIP BURNUNUN DİREGİNİN SIZLAMASİMİDİR ? bari sokakta aglamayiım deyip bogazin agrıyıncaya kadar yutkunmakmidir ?
sen iste bu haldeyken sevgilinin vurdumduymazlıgı mıdır* seni hiç umursamamasimidir? evet iste böyle bir seydir ask diyorsan eger sonu mutlu biten tüm ask öyküleri yalan midir? söylemeye dilim varmi yo ama yoksa sadece ASK MASALMİDİR?


ask_aci_saraptir :85:

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 350
favori
like
share
HaKoMaN Tarih: 31.12.2005 20:30
gercekten eline yüreğine sağlık CADIKIZ yazdıgın bütün hikayeler mükemmel insan okuyunca bambaşka yerlere gidiyor
SILA Tarih: 29.12.2005 10:49
cok guzel paylasimin icin tsk ler kardesim
CeRQeZ Tarih: 29.12.2005 01:15
:3: :75: süper bir payla$im cok tesekkür ederim
XMaSteR Tarih: 28.12.2005 16:29
ellerine yüreğine sağlık arkadaşım çok güzel teşekkürler