İlk buluşmalardan, sonu gelmeyen ilişkilerden sıkıldınız. Artık siz de sizi seven her zaman sizinle beraber olan hatta evlenip yuva kuracağınız bir sevgiliniz olsun istiyorsunuz ama nerede? Artık sorunu karşınızdakinde değil kendinizde arasanız iyi olacak belki de her zaman yanlış şekilde davranan sizsiniz.

Bekar kadınların yaptığı yanlışların çoğu aynıdır. Çıkma oyununu kurallarına göre oynayamazlar ve hep kaybederler. Bu nedenle size uyarımız şu yanlışlardan uzak durmanız:

Aşkın sizi bulmayacağını düşünürseniz, sizi bulmaz

Beni kim ister ki? Eminim hayatım boyunca yalnız kalacağım bu şekilde ağlayıp, sızlayan kadınlar yalnız kalmaya mahkumdur.

Bu tip kadınlar böyle karalar bağlayacaklarına farklı şeyler yapsalar belki de çok mutlu olacaklar. Örneğin günlük tutabilirler. Akrabaları, arkadaşları ile görüşüp vakit geçirebilirler. Kendi hakkında düşündüklerini başkaları ile paylaşıp daha doğru sonuçlar elde edebilirler.

Kötü çocuklardan uzak durun

Bazı kadınlar ise ne olursa olsun kendilerini her zaman üzmeyi başaran erkeklerden hoşlanırlar. Her aşk sonunda onlar için hüsranla biter. Çünkü seçimleri yanlıştır. Bu nedenle bir erkeği sadece görünüşüne ya da çekiciliğine bakarak değil karakterine bakarak değerlendirin. Böylece daha mutlu olacaksınız ve belki de aradığınız aşkı çok yakınınızda bulacaksınız.

Beni takip et

Biriyle çıkmaya başladığınızda ondan ayrılmak istemiyorsanız nefes almasına biraz izin verin. Birliktesiniz diye her şeyi birlikte yapmanıza gerek yok. İkinizin de ayrı hayatları olmalı, ayrı şeyler yaşamalısınız. Yoksa birbirinizden kolayca sıkılabilirsiniz.

Doğru olmaya çalışırsanız yanılırsınız

Her zaman en doğruyu kendinizin bildiğini düşünmeyin. Bazen siz de hata yapabilirsiniz. Bu yüzden karşınızdakinin düşüncelerine saygı duyun ve onun da haklı olabileceğini aklınızdan çıkarmayın. Yanlışlarınızı kabul edin ve özür dilemeyi bilin.

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 548
favori
like
share
BoardBeLasi Tarih: 03.01.2006 17:48
tskler
FadiK Tarih: 31.12.2005 12:41
Bilgilerin icin cok tesekkürler cadikizcim
casper Tarih: 30.12.2005 22:48
[COLOR=orangered]teşekkürler canım
eBRuLy Tarih: 30.12.2005 17:04
evet bendede öyle :79:

sagol canim
nurcan Tarih: 30.12.2005 16:21
Çok haklısın arkadaşım.. Teşekkürler..