Yıllar sonra eşinize yeniden aşık olmaya ne dersiniz?
Aslında bu hiç de sanıldığı kadar zor değil, biraz gayretle heyecan yaratmak, aşkı alevlendirmek elinizde...

Evliliğinizin zamanla monotonlaştığını düşünebilirsiniz. Ancak heyecan yaratmak, hareket kazandırmak yine sizin elinizde unutmayın. Bunun için istek ve çaba yeterli, gerisi kendiliğinden gelir.

Birbirinize vakit ayırın
Evli çiftlerin en büyük sıkıntılarından biri birbirlerine zaman ayıramamak. İş, çocuklar derken daha az yalnız kalıyor olabilirsiniz. Oysa mutlaka birlikte geçireceğiniz özel zamanlar olmalı. Şık bir restoranda yer ayırtın, baş başa romantik bir yemek yiyin. Yalnız kaldığınızda iş, para, çocukların sorunları gibi konular konuşmaktan kaçının.

Bakımlı olun
Ev içinde bile özensiz, dağınık olmayın. Hatta şık olmaya gayret edin. Zaman zaman bakım yaptırın, kendinizi yenileyin. Dağınık bir saç, şişmiş gözler, ojeleri çıkmış tırnaklar itici görünmekle kalmaz, aranızdaki iletişimi de etkiler. Oysa şık ve güzel olursanız, size dokunma isteği artacaktır.

Sürprizler yapın
Eşinizin sevdiği bir yemeği yapın, küçük bir hediye alın. Hoş sürprizler her zaman işe yarar. Ayrıca her zamankinden farklı ve şık bir masa düzeni, mumlar gibi romantik bir atmosferde yakınlaşmanızı sağlar. Ayrıca ona güzel göründüğünü söylemekten, iltifat etmekten de çekinmeyin. Bu sözleriniz çok hoşuna gidecektir. Kısacası birbirinizi şımartmayı bilin.

İsteğinizi söyleyin
Pek çok çift seks ile ilgili konuşmaktan çekinir. Oysa istediklerinizi, hayal ettiklerinizi söylemek karşınızdakini de rahatlatacaktır. Bu yüzden özellikle de seks sırasında ne istediğinizi, ne gibi beklentileriniz olduğunu söyleyin. Onun da söylemesi için ortam yaratın. Beklentilerini öğrenmeye çalışın. Seks hayatınızda heyecan yaratarak daha mutlu bir çift olursunuz.

Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 488
favori
like
share
eBRuLy Tarih: 01.01.2006 23:37
sagol bilgilerin icin cadikizcim
casper Tarih: 01.01.2006 16:12
paylaşımın için teşekkürler canım
FadiK Tarih: 31.12.2005 12:45
Bilgilerin icin cok tesekkürler cadikizcim