Saygıdeğer Hakim Bey..

Saygılarımla size açıklama özgürlüğümü kullanarak bazı şeyleri bildirmek istiyorum Umarım bu durumu en kısa zamanda açıklığa kavuşturursunuz.. Su günlerde askerliğe çağırılacağım. Yasım 24 ve 44 yasında bir dul bayanla evlendim, kendisinin de bir kızı var 25 yasında.Babam ise bu bahsetmiş olduğum kızı ile evlendi.

Böylelikle Babam, karimin kızı ile evlendiği için damadım olmuş oldu. Bunun üzerine kızım da üvey annem olmuş oldu babamla evlendiği için.Hanımımın ve benim gecen sene bir oğlumuz oldu. Oğlum hanımımın kızının erkek kardeşi oldu, ayni zamanda Babamın da eniştesi. Birde üvey annemin erkek kardeşi olduğu için dayı oldu.

Anlayacağınız benim oğlum benim dayım oldu.Babamın esi sene sonunda dünyaya bir erkek çocuğu getirdi. O babamın oğlu olduğu için benimde erkek kardeşim, ve de kızımın oğlu olduğu için de torunum. Yani beni torunumun erkek kardeşiyim. Ayrıca bir Annenin evladının babası esi olduğuna göre bende Esimin Kızının babasıyım ve de kızımın erkek .ocuğunun erkek kardeşiyim. Kısacası kendimin büyükbabasiyim..

Sayın Savcı bey sizden ricam beni Askerlik görevimden azl etmenizdir, sizde biliyorsunuz ki kanunlarımızda Baba, Oğul ve Torun ayni zamanda askerlik yapamazlar..

Saygılarımla..

Not: Psikolojik rahatsızlıklardan ve (!)Ailedeki dengesizliklerden dolayı bu genç adam askerlikten men edilmiştir.. (Dosyasına bu şekilde işlenmiş..)

Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 453
favori
like
share
ozlems_o Tarih: 06.05.2006 19:50
:20: ne desem ki
DermanAbi Tarih: 06.05.2006 18:14
[COLOR=orangered]Çok Karışık Bir Durum... Ellerin Dert Görmesin Güzel Arkadaşım...
MaRaBoGLu61 Tarih: 31.12.2005 19:56
Ilginc bir hikaye :5: