8 Mart Beynəlxalq Qadınlar Günü üçün hazır təbrik mesajları...

1)Bezi şeyler sevilir çünki onlar deyerlidir, bezi şeyler deyerlidir çünki onlar sevilir. Qadınlar her ikisine layiqdir. 8 Mart bayramın mübarek!

2)Dünyanın en gözel qadınını 8 Mart beynelxalq qadınlar günü münasibeti ile tebrik edirem! Heyatın her zaman sevgi ile dolu olsun

3)8 Mart qadınlar günü münasibeti ile sizi tebrik edirem. Arzu edirem su qeder temiz, heyat qeder canlı, çiçek qeder teravetli ve gözel qalasınız.

4)Bu gün dünyanın qadınlar qarşısında baş eydiyi gündür. Hamının varlığı size borcludur. 8 Mart bayramınız mübarek.

5)Mektub sizindir buyurun açın, mektubun cavabını tez yola salın. Mektubu açan böyük ehtiram, mektubu oxuyana ürekden salam. 8 Mart bayramınız mübarek.

6)Bezi seyler sevilir cunki onlar deyerlidir, bezi seyler deyerlidir cunki onlar sevilir. Qadinlar her ikisine layiqdir. 8 Mart bayramin mubarek!

7)Dunyanin en gozel qadinini 8 Mart beynelxalq qadinlar gunu munasibeti ile tebrik edirem! Heyatin her zaman sevgi ile dolu olsun.

8)8 Mart qadinlar gunu munasibeti ile sizi tebrik edirem. Arzu edirem su qeder temiz, heyat qeder canli, cicek qeder teravetli ve gozel qalasiniz.

9)Bu gun dunyanin qadinlar qarwisinda bas eydiyi gundur. Haminin varligi size borcludur. 8 Mart bayraminiz mubarek

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 40738
favori
like
share
Leyl-i Lal Tarih: 07.03.2010 22:21
10)Mektub sizindir buyurun acin, mektubun cavabini tez yola salin. Mektubu acan boyuk ehtiram, mektubu oxuyana urekden salam. 8 Mart bayraminiz mubarek.

11)Fedakarlıq, Sevgi, Sebr ve gözellik nedir deye soruşarlarsa, Anamdır deyerem. Qadınlar günün mübarek.

12)Bir günümde deyil, her günümdesen. Her gün her saniye menimlesen. Her zaman mene destek oldun. Sen menim üçün çox önemlisen. Qadınlar günün mübarek.

13)Sevgilim, inanıram ki, bir gün mene gösterdiyini sevgi ve sebri sene göstermek şansım olar... Qadınlar günün mübarek.

14)Sevgilim, seni sevirem. Belke sevgimi her zaman göstere bilmirm, amma sen bunu daim bilirsen...Qadınlar günün mübarek.

15)Demeynense dilimdeki ve eynimdeki en gözel kelime senin adınmış. Sene her seslenişimde ya hesretim dinmir, ya da sevgim coşur..Qadınlar günün
mübarek.

16)Eger mene gözlerinle deyil, qelbinle baxmış olsaydın, seni ne qeder çox sevdiyimi başa düşerdin. Qadınlar günün mübarek.

17)Anam, bir günümde deyil, her günümdesen. Anam olman dünyadakı en böyük hediyyedir. Ne yaxşı ki, sen varsan.Seni çox sevirem. Qadınlar günün mübarek.

18)Sen heyatımın ulduzu oldun. Hara getsem senin işığın altında sevginle oldum. Düz yolu tapdım. Seni sevirem.Qadınlar günün mübarek.