Erkek arkadaşınızı illa herkes sevsin diye kudurmayın. Bunun için çana harcarken bir de bakarsınız onu herkesi sever ve oda herkesi tabii..
--Onun ne kadar harika bir erkek olduğunu anlatıp durmayın, kadınların iştahını kabartmak istiyorsanız o başka tabi.
--Onun yanında bulunmaya ama aynı zamanda onu boğmamaya dikkat edin. Herkesin eşleriyle gittiği toplantılarda mutlaka yanında olun. Ama liseden arkadaşlarıyla erkek erkeğe içmeye giderken Bende geleceğim diye tutturmayın. Bırakın gitsin.
-- Bakımlı hoş ve kibar olun. Cindy Crawford bile terk edildi evet ama bu yarısı çıkmış ojelerinizle kafanızda ki bigudileriniz burnunuzda siyah nokta bandınızla evde gezinmenizi gerektirmez. üstelik bu bazılarının söylediği gibi ğallık deðil..Aptallık.!
--Onun kadınlarla uzun vakit geçirmesine mani olun. Ateşle Barutu duymuşunuzdur. iyi o zaman ateşle barutu hiç aklınızdan çıkarmayın ve doğruluğundan emin olun.
--En yakın kız arkadaşıyla arkadaş arkadaş sinemaya gitmesi modernlik değil tehlike alameti olduğunu kavrayın. Yapmayın Allah aşkınıza bu modernlik değil, eğer modernlikse de geri kalın bundan. Bir önce ki maddeyi okuyun, oda yetmezse kendinize şunu sorun, Pratikte olmasa bile beyninde bir başka kadını düşünmesine dayanabilir miyim? Böyle bir şey olacaksa bile birilerini kendi elinizle onun kucağına atmanızın bir anlamı yok değil mi?
--Ona ne kadar güvenseniz de ona en vamp en çekici arkadaşlarınızı gözünün içine sokmaya çalışmayın. Sizi asla aldatmayacağını düşünebilirsiniz. Haklı olabilirsiniz belki ama ¬¦ Ya kadınlar? Onlara gerçekten güvenebiliyor musunuz? çapkın bir kadın genelde istediğini elde eder, olan size olur. Bizden söylemesi, en azından kendi ellerimle yaptım demezsiniz.
--Onu test etmeyin, sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Sonuçta bir erkek ve emin olun ki sizden zayıf..
--Seks konusunda mümkünse ağzınızı bile açmayın. Ne gerek var size yaptıklarını başka kadınların bilmesine? Arkadaşlarınızın sizin gibi seks hayatı olmaya bilir, onları neden meraklandırasınız ki?
--Ne ona ne başkasına, sonuna kadar gözü kapalı güvenmeyin.
--Kadın arkadaşlarınızla ilgili ayrıntıları ona anlatmayın. Jale nin yatakta nasıl olduğunu bilmesine gerek yok değil mi? tıpkı Jalenin de onun yatakta nasıl olduğunu bilmesine gerek olmadığı gibi..
Yukarıda saydığımız maddelerin hepsini harfi harfine uygularsanız da sevgiliniz sizi aldatabilir. Başka bir kadın için terk edebilir, bu en yakın arkadaşınız bile olabilir. Ama önemli olan sizin elinizden gelen asgari önlemler almanızdır. Sonuçta bineceğiniz gemiyi, kaptanı ve kalkış saatini siz seçersiniz ama yolda karşılaşacağınız bir fırtına karşısında yapabileceğiniz bir şey yoktur.

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 390
favori
like
share
SU-PERISI Tarih: 08.01.2006 16:05
bilgilerin için teşekkürler ellerine sağlık canım
casper Tarih: 07.01.2006 22:00
çok doğru bilgiler teşekkürler canım
FadiK Tarih: 07.01.2006 13:36
Bilgilerin icin cok tesekkürler cadikizcim
eBRuLy Tarih: 06.01.2006 16:29
saol canim bilgilerin icin