Basit makyaj hileleri ile kemikli burunları küçük, ince olan dudakları dolgun, gözleri büyük göstermeniz mümkün....Al Yanakların Çözümü
Cosmopolitan dergisi Ocak sayısında, mükemmel görünmezine yardımcı olacak fikirleri araştırıp derledi.
Seksi elmacık kemikleri: Çıkık elmacık kemikleri için; yanaklarınızı içe doğru çekip boşluk yaratın. Sonra bu bölgeye bronz allık sürün.
Sivilcenizi yok edin: Göz damlasıyla ıslatılmış olan pamuğu dondurup 10 dakika sivilce üstünde tutun. Kırmızılık azalacak, soğuk şişkinliği alacaktır.
[COLOR=orangered]İnce burun: Uzunluğu boyunca açık tonda bir makyaj altı bazı sürün. Ardından kendi ten renginizden daha koyu tonda bir kapatıcıyı burnunuzun her iki yanına uygulayın. Bu gölgeleme işlemi sayesinde burnunuz ince görünür.


Pembe Simli Ruj Sürün
Dolgun dudaklar: Seksi ve dolgun dudaklar için alt dudağınızın ortasına simli pembe parlatıcı sürün. Daha sonra aynı parlatıcıyı üst dudağınızın kenarlarına da uygulayın.


Gözlerinizi büyültün: Gözleri daha büyük ve belirgin göstermenin anahtarı, tüm göz çevresini parlatmak. Gözlerinizin iç ve dış köşelerine metalik tonlarda krem bir far sürerek, dikkati bu bölgeye çekebilirsiniz. Bu işlemin ardından ten rengi tonunda bir kalemle göz çevresine kalem çekin ve kirpiklerinize maskara sürün.

Al yanaklardan kurtulun: Al yanaklardan şikayetçiyseniz sarı bazlı bir fondötenin üzerine süreceğiniz allıkla yüzünüzdeki bu kırmızılığı saklayabilirsiniz. Kırmızılaşmış sivilcelerinizi ise yeşil tonlu kapatıcıyla gizleyin.
Yara izlerini gizleyin: Ten renginizden daha açık bir kapatıcıyla saklayabilirsiniz. Daha kusursuz bir görüntü elde etmek için fondöteni bir fırçayla sürün ve işlemi pudrayla sonlandırın. Yara izleri daha az parlayacaktır.

Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 445
favori
like
share
DİDEM Tarih: 19.01.2006 23:45
övünmek gibi olmasın, okonuda ustayımdır. :70:
SU-PERISI Tarih: 12.01.2006 20:04
paylaşım için teşekkürler
FadiK Tarih: 12.01.2006 00:15
Bilgilerin icin cok tesekkürler caspercim
NaZ Tarih: 11.01.2006 00:10
tesekkürler, ellerine saglik
eBRuLy Tarih: 10.01.2006 17:10
ellerine saglik casper
casper Tarih: 10.01.2006 13:00
Zayıf kirpikleri önce kıvırın...AZ ve seyrek kirpikleriniz varsa önce kirpiklerinizi kıvırın ve maskarayla hacimlendirin. Kuruduktan sonra bir kat daha maskara sürün.
Bozulmuş kaşlar: Kaşlarınız eşit görünmüyor veya çok inceyse toz far ya da kalemle ideal görünüme kavuşturabilirsiniz. Bu işlem için kaşlarınızın tonuna uygun kahverengi bir göz farı bile kullanabilirsiniz.


Gözaltı Torbaları: Önce gözlerinize 10 dakika soğuk kompres uygulayın. Ardından kulağa pek hoş gelmese de, bir hemeroid kremi sürerek, torbaları iyice azaltabilirsiniz.


Gözaltı morluklar: Gözaltlarınızda mor halkalar varsa, kendi ten renginizden daha açık tonda bir kapatıcıyla gizleyebilirsiniz.