Gerçekleri kabul edelim; 35 yaşından sonra eş aramak gerçekten farklıdır. Artık dikkate almanız gereken beş önemli fark vardır:

Aciliyet: 35 yaşını geçtiniz ve evlenmek istiyorsunuz. Çocuk istiyorsanız biyolojik saatiniz de tıklıyor olabilir. Acil durumlar eylem gerektirir. Oturup kendiniz için üzülemezsiniz ya da kaderin kapınızı çalmasını bekleyemezsiniz. Meseleyi hemen kendi ellerinize almanız gerekir.

Daha az bekar erkek: 35 yaşın üzerindeki bekar kadınlar kadar bekar erkeklerin de olması gerekir değil mi? Oysa, 2000 sayımına göre 35 yaşın üzerindeki 18 milyon bekar erkek varken, bu yaşlardaki kadınların sayısı 28 milyon! Siz de bu gerçeği kabullenin ve onlara en iyi ulaşma yolunun ne olduğunu bulun.

Değişen bedenler: Bir başka acı gerçek. Çiftleşen gıdılar ve selülitler ortak düşmanlarımız. Arkadaşlarınız botoks yaptırmaktan ve estetik ameliyatlardan söz ediyor. Bir koca bulmanız için zayıf ya da güzel olmanız gerekmez ama genel olarak görünüşünüzü düzeltmek için harekete geçseniz iyi olur.

Bagajlar: 35 yaşını geçtikten sonra büyük olasılıkla 25 ve 30'unuzda sahip olduğundan daha fazla 'bagajınız' vardır. Sizden çok fazla şey bekleyen bir işiniz, tüm enerjinizi alan çocuklarınız, sizi suçluluk hisleriyle sömüren anne ya da babanız olabilir.

Alışkanlıklar: Yaşınız ilerledikçe eski alışkanlıkları kırmak güçleşir. Büyük olasılıkla kendi yolunuzu çizmişsinizdir. Uzun yıllar içinde oluşan ve koca bulmanızı engelleyen bu alışkanlıkları gerçekten kırmak için sisteminize bir şok vermek lazımdır.

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 462
favori
like
share
FadiK Tarih: 31.01.2006 21:54
sagolasin cadikizcim
casper Tarih: 16.01.2006 17:42
teşekkürler