Giriş
Giriş
Üye Ol
Main-Board
Gündem
Giriş
Giriş
Üye Ol
Ana Sayfa
Coğrafya
Trabzon Belediye Otobüsleri Güzergahi
Trabzon Belediye Otobüsleri Güzergahi
5536
Son güncelleme: 20.03.2010 09:49
MaRaBoGLu61
Trabzonda Toplu taşıma otobüs güzergahı - trabzonda otobüs güzergahları - trabzon belediyesi otobüs hattları 1- 1 Nolu Beşirli: 10,30 Km
Gidiş: Sahil Peronu - Meydan - Maraş caddesi - Yenimahalle - Beşirli Kavşağından dönüp Beşirli Taksiden yukarı çıkar. Uğurlunun altı
Dönüş: Beşirli - Tanjant - çömlekçi - Sahil Peronu
2- 2 Nolu Beşirli: 8,10 Km
Gidiş: Sahil Peronu - Meydan - Maraş Caddesi- Sigorta - Özel Hastane - Tanjant - Karşıyaka Kavşağından - Şevyuvam - Sitelerinden devam eder.
Dönüş: Aynı güzergahtan Özel Hastane - Sigorta - Atapark - Tanjant - Çömlekçi - Sahil Peronu.
3- 1 Nolu Bostancı:
Gidiş-Dönüş: Fatih Parkı - Tanjant - Değirmendere - Fakülte Yolu - Bostancı - Bostancı Mezarlığı.
4- Akçaabat - Trabzon (Özel Şirket): 16,00 Km
Gidiş: Sahil Peronu - Şenol Güneş Caddesi - Valilik - Nümune - Sahil Yolu - Beşirli - Yıldızlı - Söğütlü - Akçaabat - Darıca - Akçakale.
Dönüş: Akçakale - Akçaabat - Sahil Yolu - Nümune - Valilik - Tanjant - Değirmendere - Sahilden Perona
Not: Bazı Servisler KTÜ'den Döner.
5- Araklı - Sürmene (Özel Şirket): 40,00 Km
Gidiş-Dönüş: Sahil Peronu - Sahil Yolu - Yomra - Arsin - Araklı - Sürmene.
6- Aydınlıkevler: 6,40 Km
Gidiş: Sahil Peronu - Meydan - Maraş Caddesi - Valilik - Nümune - Sigorta - Tanjant - Aydınlıkevler
Dönüş: Aydınlıkevler - Tanjant - Sigorta - Atapark - Tanjant - Meydan.
7- Bengisu: 8,70 Km
Gidiş: Bengisu - Sahil Peronu - Meydan - Maraş Caddesi - Atapark - Bengisu
Dönüş: Erdoğdu - Atapark - Tanjant - Çömlekçi - Sahil Peronu
8- Beşirli - KTÜ Direk Hat:
Gidiş: Beşirliden - Tanjant - Karadeniz Hastanesi - Trabzonspor Bulvarı - Atapark - Tanjant - KTÜ
Dönüş: KTÜ - Tanjant - Atapark - Tekel -Nümune - Sigorta - Tanjant - Beşirli
9- Beştaş - Kireçhane (Özel Şirket): 9,00 Km
Gidiş-Dönüş: Sahil Peronu - Maraş Caddesi - Atapark - Tanjant - Ortahisar - Bahçecik - Beştaş - Kireçhane.
10- Bilkent Siteleri: 6,60 Km
Gidiş: Sahil Peronu - Meydan - Maraş Caddesi - Sigorta - Özel Hastane - Tanjant - Karşıyaka kavşağından - Şevyuvam Sitelerinden içeriye girer -Bilkent Siteleri.
Dönüş: Bilkent -Tanjant - Sigorta - Atapark - Tanjant - Çömlekçi - Sahil Peronu
11- Çınaraltı:7,10 Km - Son Durak: 10,40 Km
Gidiş: Sahil Peronu - Meydan - Maraş Caddesi - Yenimahalle - Beşirli Kavşağından - Çınaraltı - Uğurlunun altı
Dönüş: Beşirli - Yenimahalle - Atapark - Tanjant - Çömlekçi - Sahil Peronu
12- Çilekli:
Gidiş-Dönüş: Fatih Parkı - Değirmendere - Zafonos
13- Çimenli (Özel Şirket): 10,70 Km
Gidiş-Dönüş: Meydan - Tanjant - Değirmendere - Havaalanı - Köy Hizmetleri (kasaplardan sağa) döner - Çimenli.
14- Çukurçayır (Özel Şirket): 7,10 Km
Gidiş-Dönüş: Sahil Peronu - Meydan - Kemik Hastanesi - Boztepe - Çukurçayır.
15- Erdoğdu - Yenicuma:4,40 Km
Gidiş: Sahil Peronu - Meydan - Maraş Caddesi - Atapark - Erdoğdu - Bahçecik - Yenicuma
Dönüş: Yenicuma Tanjant Çömlekçi Sahil Peron
16- Fatih 3,90 Km
Gidiş: Meydan - Maraş Caddesi - Valilik - Nümune - Sigorta - Fatih
Dönüş: Fatih - Sigorta - Valiik - Atapark - Tanjant - Meydan
17- Fatih Tıp Direk Hat: 8,80 Km
Gidiş dönüş: Fatih - Atapark - Şenol Güneş Caddesi - Sahil - Tıp
18- Kanuni: 8,60 Km
Gidiş-Dönüş: Fatih Parkı Yanı - Tanjant - Değirmendere - Fakülte Acil Servis altından - Üniversite Mahallesi - Kanuni
19- Karşıyaka: 9,30 Km
Gidiş: Sahil Peronu - Meydan - Maraş Caddesi - Valilik - Nümune - Sigorta - Tanjant - Karşıyaka
Dönüş: Karşıyaka - Tanjant - Sigorta - Trabzonspor Bulvarı - Atapark - Tanjant - Meydan
20- Konaklar: 7,7 Km
Gidiş-Dönüş: Fatih Parkı - Havaalanı - Kasapların Oradan içeriye girer - Lale Sitesi Geri Döner.
21- Köşk: 6,50 Km
Gidiş: Meydan - Maraş Caddesi - Atapark - Erdoğdu - Köşk
Dönüş: Köşk - Erdoğdu - Tanjant - Sahil Peronu.
22- KTÜ: 5,30 Km
Gidiş - Dönüş Meydan - Tanjant - KTÜ
23- Özkaymak:4,70 Km
Gidiş-Dönüş:
24- Rize (Özel Şirket): 80,00 Km
Gidiş-Dönüş: Sahil Peronu - Sahil Yolu - Rize.
25- Sezaiuzay: 6,70 Km
Gidiş-Dönüş:
26- Sofrakaya: 6,60 Km
Gidiş-Dönüş: Fatih Parkı - Meydan Peronu - Yenicuma - Hayvan Sağlığı Merkezinden Devamla Geri Döner.
27- Tanjant: 6,40 Km
Gidiş: Sahil Peronu - Meydan -Maraş Caddesi - Valilik - Nümune - Ayasofya Altı - Sahil Yolu - Orman Okulu - Uzunkum - Çınarlatı Sapağı
Dönüş: Çınarlatı Sapağı - Sahil Yolu - Tanjant - Meydan
28- Telsiztepe:
Gidiş-Dönüş: Maraş caddesi - Atapark - Erdoğdu - Çamlık Hastanesi yanından Evim Siteleri - Köşk - Telsiztepe - Polita - Atapark - Tanjant - Çömlekçi - Sahil Peronu.
29- Tıp Fakültesi: 4,90 Km
Gidiş - Dönüş: Meydan - Tanjant - TIP
30- Yenicuma - Erdoğdu: 4,40 Km
Gidiş: Sahil Peronu - Meydan - Yenicuma - Bahcecik - Erdoğdu.
Dönüş: Erdoğdu - Atapark - Tanjant - Çömlekçi - Sahil Peronu
31- Yeşiltepe: 6,20 Km
Gidiş-Dönüş: Sahil Peronu - Meydan - Maraş Caddesi - Valilik - Nümune - Sigorta - Tanjant - Yeşiltepe.
Dönüş: Yeşiltepe - Tanjant - Sigorta - Atapark - Tanjant - Meydan.
32- Yomra (Özel Şirket): 15,00 Km
Gidiş-Dönüş: Sahil Peronu - Sahil Yolu - Değirmendere - Havaalanı - Köy Hizmetleri - Şana - Yomra.
Trabzonda Ulaşım İçin Tıklayın
Trabzon Belediyesi Otobüs Sattleri Tıklayınız
#17.03.2010 11:12
0
0
0
Asi Çaykaralı61
Paylaşım için teşekkürler Abi
#20.03.2010 09:49
0
0
0
Trabzon Belediye Otobüsleri Güzergahi Konusuna Benzer Konular
Trabzon maci
18.07.2004
Kilis Belediye Spor
15.08.2004
Temel Trabzon Yolunda...
24.08.2004
Clinton Trabzon'da
25.08.2004
Trabzon bağrına bastı!
03.09.2004
Plastik Gıda Ambalajı
20.03.2010 09:49
Main-Board 2004 - 2023
Bugün
Aramalar
Üyeler
Toplist
Hakkımızda
Kurallar
İletişim
Adapazarı Duşakabin