Sevgilinizi tanımak ister misiniz? Öyleyse onu, sizi öpüş şeklinden tanıyabilirsiniz. Çünkü yanaklarınıza ya da dudaklarınıza kondurduğu bir öpücük, onun tüm kişilik özelliklerini gözler önüne seriyor.
Sırnaşık öpücük: İstekleri bitmez ve sırnaşık bir şekilde öpüşür. Bonkör, ama yine de belli bir amaç doğrultusunda. İstediği herşeyi elde eder! Zaman önemli değildir!

Severek öpüşme: Severek ve yorulmak bilmeden öpüşür. Ayrıca sırnaşık ya da karşısındakinden çok fazla istekte bulunan birisi değildir. Nazik ve baştan çıkartıcıdır. Her zaman ne istediğini ve neyi nasıl elde edeceğini bilir.

Öpücük hastası: Dünyada öpüşmekten daha çok sevdiği birşey yoktur. Saatlerce öpüşebilir. Kesinlikle güvenilebilir bir insandır. Ama onunla birlikteyken süpriz beklememelisiniz.

Entel öpücük: Konuşmak mı öpüşmek mi? Entellektüel adamımız, her ikisine de vakıftır. Her konuda ve her yerde konuşur. Belki de bu kadar çok konuşmasının nedeni bilmediklerini saklamaktır. Duygusallık ona göre değildir. O daha çok bilgisayar ve rakamlarla ilgilidir.

İşkolik öpücük: Onun için hiç şüphesiz en önemli unsur başarıdır! Öpüşmeyi sever, tabii çok uzun ve sık öpüşür. Ama gereğinden fazla hareketlidir. Her zaman nesneldir. Oldukça başarılıdır. Beklentileri fazladır. Sonuç: Her zaman kontrolü elinde tutmak isteyen ve zor aşık olan bir insan..

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 467
favori
like
share
FadiK Tarih: 31.01.2006 22:10
sagolasin cadikizcim
SU-PERISI Tarih: 26.01.2006 14:44
teşekkürler canım
eBRuLy Tarih: 21.01.2006 14:22
:46: tesekkürler canim
casper Tarih: 19.01.2006 11:48
TEŞEKKÜRLER