Islak ve seksi duran dudaklara kavuşmak hiç de zor değil. Çünkü bütün markalar sezon koleksiyonlarında böyle ürünlere yer veriyor. İşte, piyasadaki ürünler, özellikleri ve fiyatları...
Guerlain

Meteorites Lip Gloss: Dudaklarınıza ışıltı ve gizemli bir buğu katan Guerlain Meteorites lip Gloss dört farklı doku ve renk çeşidiyle bu yıl çok moda olacak "ıslak görünüm" etkisini mükemmel yaşatıyor, ister tek başına, ister diğer rujlannıza farklılık kazandırmak için kullanabileceğiniz size uygun olan dört çeşitten biriyle baş döndürücü dolgun dudaklara sahip olmamamanız için hiçbir neden yok.

Yorum: Bu ürün, piyasada satılan diğer lip gloss'lora nazaran ufak boyutu ve oje şişesini anımsatan yuvarlak ve tombul hatlarıyla çantanızda az yer kaplayacağı gibi, gün boyu cebinizden de eksik etmeyeceğiniz bir parlatıcı. Cazibenizi vurgulamak için davetlerde kıyafetinize uygun renkte seçtiğiniz bir rujla birlikte kullanmanız ise dudaklarınızın etkisini tekrar tekrar arttırabilir.

Fiyat: 41.800.000TL

Lancaster

Shine Enhancing Lipcolor: Kalıcı ve ışıldayan bir parlaklık sağlayan kremsi bir parlatıcı. Aplikatör yardımı ile sürülen ürünün içeriğindeki E vitamini sayesinde dudakları besleme ve koruma özelliği de var.

Yorum: Süngerimsi aplikatörü sayesinde kolay bir şekilde uygulanabiliyor.

Zenginleştirilmiş E vitamini dudaklara yumuşaklık ve pürüzsüz bir doku kazandınyor. Yoğun kıvamı sayesinde dudakta uzun süre kalıyor ve gün boyu dudakta parlaklığı muhafaza ediyor. İçeriğindeki simle dudakları daha dikkat çekici bir görünürme sokan parlatıcının birçok renk alternatifi de bulunuyor. Piyasadaki diğer parlatıcılarla benzer bir ambalaja ve forma sahip olan ve makyaj çantasına ve cebe rahatlıkla sığan ürün, hem gece hem gündüz makyajında rahatlıkla kullanobiliyor

Fiyat: 41.000.000TL

Lancome

Star Gloss: Işıldayan renk tonlarıyla baş döndüren dudaklar yaratan Star Gloss cazibeyi yeniden tanımlıyor. Modanın vazgeçilmez renkleriyle ışıldamayı garanti altına alan ürün Gloss dünyasını bir kere daha fethediyor.

Yorum: Ultro ışıltılı ve sedefli etkileriyle, oranjdan kırmızıya, bejden kahveye, pembeden fuşyaya uzanan renk yelpazesi ile bu ürün, isterseniz tek başına, isterseniz de bir ruj üzerine uygulanabiliyor. Binlerce yansıma ile ekstra ışıltılı renkleri, tüy kadar hafif ve yapışmayan yapısı ve mükemmel fırçası ile Star Gloss size yıldız gibi çarpıcı dudaklar sunuyor. Ayrıca Star Gloss zarif köşeli modern hatları feminen kıvrımlarla birleştiren şişe tasarımı ile de göz kamaştınyor. Lezzetli bir tat, nefis bir koku bırakan ürün bir tutam vanilya ile cazibesini artırıyor. Dudakları nemlendirme özelliği ise diğer ürünler arasındon kolayca sıyrılmasını garantiliyor.

Fiyat: 42.500.000 TL.

Max Factor

Lipfinitiy: Uzun süre dayanan renk ve nemlendiriciyi bir araya getiren iki aşamalı ruj sistemi Lipfinity, o kadar dayanıklı ve kalıcı ki, yemek yedikten hatta öpüştükten sonra dahi bozulmuyor. Lipfinity'nin dayanıklılığının kaynağını oluşturan PermaTone, pigmentleri esnek bir ağ içinde dudaklara yumuşakça yapıştırıyor. 60 saniye sonra üzerine kullanılan ve istenildiğinde tazelenebilen renksiz katman sayesinde parlak bir renk elde ediliyor. Max Factor lipfinity'nin en önemli özelliği duduklarda kuruma ve çatlamalara sebep olmaması.

Yorum: Su içtikten, yemek yedikten ve hatta öpüştükten sonra çıkmayan bir ruj arayışı içindeyseniz, bu ürün tam size göre. Çünkü parlatıcıyı enzerlerinden ayıran en büyük özelliği ekstra derece de kalıcı olması. Renkli olan ruju sürdükten iki dakika sonra parlatıcının da üzerine sürülmesiyle etkisini tamamlayan Lipfinity makul fiyatıyla dikkat çekici.

Fiyatı: 32.000.000 TL.

Shiseido

The Makeup Lip Gloss: Glossy gloss yeni dudak porlatıcısı dudaklara parlaklık verirken aynı zamanda da yumuşatıcı bitki özleri ve susam özleri sayesinde dudaklarınızı koruyor. Bu yeri ürün yalnız kullanılabildiği gibi başka bir renk rujun üzerine parlatıcı olarak da sürülebiliyor. Sunduğu renk yelpazesi de çok zengin, pembe, nar, karamel, lila ve bronz. Renkleri kadar tadı da çok iştah açıcı. Lip Gloss'u dudağınıza sürdüğünüzde meyvemsi bir tad dikkat çekiyor.

Yorum: Dermatolojik olarak da test edilen parlatıcının sürülmesi de çok kolay. Asla dudağınızın çevresine bulaşmıyor ve saatlerce dudağınızda kalıyor. Kremsi içeriğiyle de dudağınızın hemen yumuşadığını ve rahatladığını hissediyorsunuz.

Fiyat: 59.900.000 TL.

Maybelline

Wet Shine Diomonds Liquid: Daha seksi, daha ışıltılı, daha öpülesi dudaklar hayal değil. Elmas parlaklığı veren dudak parlatıcı etkili bu ilk sıvı rujla dudaklarınız elmas seli kadar parlak ve ıslak. Ürün dudakların yumuşak ve nemli olmasını, yapışmayan eriyen jölemsi etkenlerle sağlıyor.

Yorum: Sıvı formülü sayesinde tek renk kullanabileceğiniz gibi iki farklı rengi de sürebileceğiniz ruj, süngerli fırçasıyla hem rahat uygulanıyor; hem de uzun süre dudaklardan çıkmıyor. Ruj, parlaklığı vurgulamak kırmızı, pembe, turuncu ve kahvenin baş döndürücü tonlama sahip.

Fiyat:10.500.000TL.

Versace

Wet Cream Lip Gloss: Bu parlak transparan parlatıcı, ışıltı veren koruyucu maddelere sahip. Dudakların üzerinde ince ve doğal bir tabaka bırakan lip gloss, tek başına veya bir rujun üzerine kullanabiliniyor. En büyük özelliği ise lanolin içermemesi.

Yorum: Piyasada satılan benzeri üriinlere göre geniş bir renk yelpazesine sahip olan Versoce Lip Gloss, fırçası yardımıyla oldukça kolay sürülüyor. Ve dudakta bayağı uzun süre dayanıyor. Daha doğal bir görünüm için tek başına veya dudakları vurgulamak için ruj üzerine sürülebilen parlatıcı dudakları da korumayı başarıyor. Bu arada formülündeki ışıltı ile dikkat çekici dudaklar yaratan parlatıcının renksiz, şeffaf bir çeşidi de bulunuyor, Versace kalitesini yansıtan ambalajı ve yuvarlak hatları ile dikkat çeken Wet Cream Lip Gloss parlatıcı almak isteyenlere iyi bir alternatif olarak önerilebilir

Fiyat: 54.000.000 TL.

Chanel

Levres Scintillantes: Renk yoğunluğu kapatıcılık ve konforla birleşen dudak makyajı için önerilen bu parlatıcı, dudaklarda yoğun metalik bir etki bırakıyor. Formülünde bitkisel bal özü, mineral ve sentetik pigment, iki polimer, karite yağ türevi ve serbest radikallere karşı E vitamini türevi içeren parlatıcı yoğun parlak renkleri ile dikkat çekiyor.

Yorum: Tek başına veya bir ruj üzerine rahatlıkla uygulanabilen ürün, dudaklarda kalıcı metalik bir etki bırakıyor. Pratik fırçalı şişesi ile kısa sürede dudaklara renk veren Chanel'in bu parlatıcısı sezonun en güzel renklerini dudaklannıza taşımak için ideal bir ürün.

İçindeki sedef ve pırıltı tanecikleri ile hafif ve sade bir makyajı benimseyenlerin yanından ayıramayacağı kadar vazgeçilmez olmaya aday olan parlatıcı Chanel kalitesini yaşamak isteyenlere rahatlıkla önerilebilir.

Fiyat: 45.000.000 TL.

Elizabeth Arden

High Shine Lip Gloss: Şeffaf, pırıltılı, parlak renklerde, besleyici, dudaklara bakım sağlayan parlatıcı ürün, zengin içeriğiyle yoğun parlaklık veriyor. Dermatolojik ve klinik testlerden geçmiş olan; A, C ve E viaminleri içeren lip gloss, aynı zamanda hem sizi, hem hayranlarınızı baştan çıkaracak 10 ayrı renk seçeneğine sahip.

Yorum: Elizabeth Arden'in bu ürününü tek başına uygulayabileceğiniz gibi; pırıltılı bitiş için rujun üzerine de sürebilirsiniz.

Dudaklannızı bir yandan nemlendirirken; bir yandan da bakımını yapan lip gloss, böylece dudakların kuruması sorununu da ortadan kaldırmış oluyor. Dudak makyajı için ışıltılı ve parlak bir bitiş sağlayan ürün, kullanımdan sonra yapışkan bir his vermiyor. Özel anlar için iyi haber: Dağılmadığı gibi; bulaşmıyor da.

Fiyat: 37.500.000 TL.

Orlane

Brilliants Lumiere: Orlone'in renkli dudak parlatıcısı dudaklara yoğun bir parlaklık kazandırıyor. Işıltılı renklerden oluşan dudak parlatıcısı koleksiyonunu tek başına kullanabilceğiniz gibi rujun üzerine de kullanabiliyorsunuz.

Yorum: Bu yaz ortalığı kasıp kavuran renkli dudak parlatıcılarının hakimiyeti kışın da devam edeceğe benziyor. Özellikle doğal ve hafif makyajı sevenlere çok hitap ediyor. Orlane Brilliant Lumiere renkli dudak parlatıcısının ise birbirinden cazip pek çok renk seçeneği mevcut. Ancak sezona damgasmı vuran pembe rengin çok güzel bir tonuna sahip olduğunu belirtmeden geçmek mümkün değil. Pembe renkli bu parlatıcı dudağa sürülmesinin hemen ardından hem çok doğal hem de seksi bir ifade kazandınyor.

Fiyat: 38.500.000 TL.

Sebastian

Trucco Divinyis Lip Gloss: Dudaklara muhteşem parlaklık ve renk veren Trucco Divinyis Lip Gloss aplikotörü ile kolay bir uygulamaya sahip. Istenildiğinde tek başına istenildiğinde de ruj üzerine uygulanab iliyor. Dudaklarda modern bir görüntü yaratırken nemlendirici yapısı ile de dudakları koruyor. Hoş kokuşu ile de dikkat çeken lip gloss kalem ile çerçevelenmiş dudaklarda daha hoş bir görüntü sağlıyor.

Yorum: Parlak ve iştah açıcı dudaklara sahip olmak isteyenlere iyi bir alternatif olarak düşünülen bu parlatıcı, çok kolay bir şekilde uygulanıyor. Üstelik oldukça fazla renk seçeneği olduğu için her zevke de hitap etmeyi başarıyor. Diğer porlatıcılara göre biraz daha küçük yapısıyla dikkat çeken ürün benzerleri kadar uzun süre dayanıyor. Her sezon yenilenen renk seçeneği ile farklı bir ürün denemek isteyenler bu ruju rahatlıkla kullanabilirler. Fiyatı: 32.000.000TL.

Guerlain

Terracotta Gloss & Shine: Guerlain'in Terracotta koleksiyonu içinde yeralan Gloss & Shine serisi yaz aylarında dudaklara daha dolgun ve seksi bir görünüm kazandırmak için birebir. İçeriğindeki sedefli röflelerle dudaklara ışıltı veren ruj, meyveli ve çiçeksi kokularıyla kelimenin tam anlamıyla baştan çıkarıcı. Toprak tonlarının altın pırıltısını dudaklara yansıtan Gloss & Shine kalıcı yapısıyla dudaklarda uzun süre ışıltısını koruyor.

Yorum: Guerlain'in Terracotta Gloss & Shine serisi içinde yeralan dört farklı renk tonundan biri olan Terre de sienne süngerli aplikatörüyle dudaklara kolaylıkla uygulanabiliyor. Dudakları olduğundan daha parlak ve dikkat çekici gösteren ürün yoğun yapısına rağmen kesinlikle yapışkan değil. Bu da dudaklannızda gün 'boyu serin bir ferahlık ve hafiflik hissetmenize neden oluyor.

Fiyat: 41.800.000TL

Christian Dior

Dior Addict: Islak ve pırıltılı dudaklara hem de uzun süreli olarak sahip olmak için mükemmel bir tercih. Dokusunun yoğunluğu sayesinde dudakların dışına taşmıyor ve bulaşmıyor. Üstelik siz hissetmeseniz bile ışıltısını koruyor. Sedefli içeriği ve minik pırıltılı simleriyle hem gece hem de gündüz kullanılabiliyor. Pembemsi rengi dudaklara doğal bir parlaklık katıyor. Sade ama seçkin tasarımlı tüpü ve sünger aplikatörü ile dudaklara kolayca sürülebiliyor.

Yorum: Dior Addict ile daha dolgun ve seksi dudaklara kolayca sahip olmak mümkün. Üstelik kalıcı formülü sayesinde sık sık tazeleme ihtiyacı duymuyorsunuz.

Fiyat: 39.500.000 TL.

Helena Rubinstein

Stellors Gloss: Bu parlatıcı, içeriğindeki nemlendirme ajanları sayesinde bayanları yumuşacık, ipeksi ve öpülesi dudaklara kavuşturuyor! Şeffaf ambalajı ile rengini kolayca görebileceğiniz gibi natürel, altın ışıltılı ya da metalik tonları ile birbirinden güzel on renk alternatifi bulunuyor.

Yorum: Sonbahar mevsiminde Helena Rubinstein'ın bu yeni parlatıcısı sayesinde, kuruyan ve daha ince görünen dudaklara son! Çarpıcı renkleri ve yokmuş hissi veren dokusuyla dudaklarınız, ışıltılı ve dolgun bir görünüm kazanacak. Aplikatörünün fırçalı olması, parlatıcının rahat sürülmesini her ne kadar zorlaştırıyorsa da; kalıcı olması ve dudakları yeterince nemlendirmesi bakımındon tatmin edici bir ürün. Üstelik uyguladıktan hemen sonra fark edilir derecede dolgunluk kazanıyor dudaklar. Renk seçenekleri bakımından oldukça zengin.

Fiyat: 42.000.000 TL.

Sisley

Glossy Gloss: Kalıcı ve ışıldayan bir parlaklık sağlayan kremsi bir parlatıcı olarak tanımlanıyor. Ürün formülünde bulunan yumuşatıcı bitki ve susam özleri sayesinde dudakları korurken, göz kamaştırıcı bir parlaklık da sunuyor. Üç yeni rengiyle (pembe, nar ve karamel ) bakımlı dudaklar yaratan ürün, yalnız kullanıldığı gibi klasik rujların da üzerine uygulanabiliyor.

Yorum: Süngerimsi aplikatörü sayesinde pürüzsüz ve kolay bir şekilde uygulanabiliyor. Formülünde bulunan zenginleştirilmiş E vitamini dudaklara yumuşaklık ve pürüzsüz bir doku kazandınyor. Yoğun kıvamı sayesinde dudakta uzun süre kalıyor ve gün boyu dudakta parlaklığı muhafaza ediyor. Üstelik kullanılmaya başlandıktan sonra dudağın nemini ve dokusunu gözle görülür bir şekilde iyileştiriyor. Dudakları koruyan, besleyen ve parlatan bu ürün, göz kamaştıran bir parlaklık arayanlara önerilebilir.

Fiyat: 59.000.000 TL.

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1124
favori
like
share
FadiK Tarih: 31.01.2006 21:45
tesekkürler cadikizcim
SU-PERISI Tarih: 20.01.2006 17:01
paylaşım için teşekkürler
eBRuLy Tarih: 20.01.2006 09:48
tesekkürler canim
casper Tarih: 18.01.2006 16:04
paylaşımın için teşekkürler
kelebek kız Tarih: 18.01.2006 12:44
sağollllllllll