KASNAKTA LİF YAPIMI
bir kenarı ---------------------21 cm-----------------------

iki çivi arası 2 cm.KASNAGIN NEREDE SATILDIGINI BİLEMİYORUM.ARKADASIM KASNAGI DEMİRDEN YAPTIRMIS.MARANGOZLARA TAHTA CITALARDANDA YAPTIRILABİLİR..YALNIZ CİVİLER BASLIKSIZ OLMALIKI DOLADIGIMIZ İPLERİ KOLAY CIKARTABİLELİM.
BİRİNCİ BASAMAK KÖSEDEKİ CİVİYİ BOS BIRAKIP İKİNCİ ÇİVİDEN RESİMDEKİ GİBİ KARSILIKLI CİVİLERE GELMEK ÜZRE VE HER SIRADAN SONRA BR ÇİVİ ATLIYARAK BESER KEZ DOLAYIP BİRİNCİ SIRAYI TAMAMLADIKİKİNCİ SIRADA RESİMDE GÖRÜLDÜGÜ GİBİ YİNE AYNI CİVİLER ÜSTÜNDEN BU DEFA DİGER KENARDAKİ CİVİLERE DOLAMA İSLEMİ YAPILACAK.BİRİNCİ SIRADA BOS BIRKILAN CİVİLER YİNE BOS KALACAKBEYAZ İPİ ÜCÜNCÜ VE SON SIRASINIDA YİNE KARSILIKLI CİVİLERE DOLAYCAGIZ.DİKKAT EDİLİRSE HER CİVİYE SADECE İKİ SIRA DOLANIYOR... BOS BIRAKILAN CİVİLEREDE KIRMIZI İP DOLAYACAGIZ ONUDA SONRA GÖSTEREYİM ARKASI YARIN YADA SONRAKİ GÜN...KOLAY GELSİN...

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 4164
favori
like
share
HaNıM aGa Tarih: 19.03.2010 14:58
bende bu kadar buldum arıyom hala..

her yerde de bunu koymuşlar..


ben aldım kasnaktaki sonucu nasıl olccak kullanma talimatını yazim


lif kaznağını ters çeririn dikme işlemi kasnağınızın alt tarafından yapılacaktırönce mekik iğnenize ipi sarın sıryla her çakışan noktayı mekik iğneniz ile diker gibi düğümleyin örme ve dikme bitince lifi kasnaktan çıkarın..
Sari Menekse Tarih: 19.03.2010 13:59
Peki bu iplerin üst üste geldigi yerler nasil sabitlenecek? Sanirim kasnaktan cikmadan igne iplik yardimi ile baglanacak/dikilecek.:20:
Anlatim yetersizligimi var acaba?