Nelere bakılmalı

Doğal olmayan şekil

Genelde göğüsler birbirleri ile aynı değillerdir. Hareket ettiği zaman aynı ölçüde mi diye bakın. Eğildiği zaman göğüsleri düşüyor mu? Kadınların göğüslerini birleştirmek için sıkıştırılmış sutyen giydiğini gözlemleyin. Böyle sutyenlerde dış kısımdaki yuvarlıkları fark etmeyeceksiniz.

Kabarık görünüş

Göğüsler üst kısımda kabarık görünür. Sahte göğüsler yerçekimine karşı koyduğu için kabarık görünebilir. Doğal göğüsler daha doğal bir eğimi vardır.

Çok kaslı

Doğal göğüsler daha yumuşaktır, eğer ellediğiniz göğüsler çok kaslı ve sert ise muhtemelen sahte göğüslerdir. Eğer göğüsler patlayacak balon gibi görünüyorsa dikkatli olun.

Yukarı doğru (eğer sutyen giyinmiyorsa)

Eğer göğüsten çeneye doğru çok yukarı çıkmışsa, anlarsınız. Eğer kadın c beden sutyen giyiyorsa bunu rahatlıkla anlayabilirsin, ama b beden giyiyorsa bu zor olabilir. B'de gerçek gibi görünürler ama sonradan bazı anormallikler çıkar.

Eğer çok ayrıksa

Eğer yumruğunuz göğsünün ortasına sığıyorsa, sahtedirler.


Asimetrik meme ucu

Normalde meme uçlarını görmezsiniz ama eğer üstü olmayan sutyen giymişse, dar bir tişört veya dışarısı çok soğuksa, meme uçları ortaya çıkar. Eğer iyi bir müdahale yapılmadıysa göğüs uçları asimetrik duracaktır.

Esneme izleri

Biz büyüdükçe deri esner, ama esneyen deri kırmızı izler bırakır.

Orantısız vücut

Vücudunun oranına bakarak göğüsün gerçek olup olmadığını söyleyebilirsiniz. Eğer dansçı vücudu varsa ve porno yıldızı gibi bir göğsü varsa, bunun sahte olduğunu bilirsiniz. Eğer emin değilseniz yürürken bakın. Arkadaşına el salladığı zaman sabit kalıyorsa sahtelerdir.

Kendine çok güveniyor

Güven iki şekilde gelir

1:Edepsizce: Yeni malzemelerini göstermek için göğüs dekoltesi fazla elbiseler giyer ve cesurca göğüslerini gösterir.

2.Namusluca: Göğüslerini yaptırmıştır ama bunu insanların bilmesini istemez. Görüntüsünü beğenir ama göğsünden uzaklara dikkati çeker. Çok güzel görünecektir ama bardaki en ateşli kişi olmayacaktır.

Pedli sutyenler

Dolgu sutyenler sahte sutyenlerin yaptığı iki şeyi yapar: Göğsü büyütür ve yerçekimine karşı koyar. Eğitilmiş bir göz, göğüslerin dolgu sutyenleri nasıl doldurduğunu görecektir.

Dolgu sutyenler

Bu erkeklerin pantolonlarına çorap koyması ile aynı şeydir. Başta çok güzel görünür, ama erkekler gerçekle karşılaşınca hayal kırıklığı yaşarlar.

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 7514
favori
like
share