Hızla gelişmekte olan günümüz teknolojisi her geçen gün hayatı kolaylaştırmak ve verimliği artırmak için yeni yöntemler sunmakta. Sunrise Technolgy Group (STG) ise Merkez İstanbul olmak üzere ABD şubesiyle, dünyadaki son teknolojileri Türk tüketicilerine getirmeyi misyon edinmiş bir teknoloji firması.

Firma, son yıllarda gelişen mobil teknolojileri sesli haberleşmenin yanı sıra, bu teknolojiyi farklı boyutlara taşımak düşüncesiyle CepTakip.com sistemini geliştirdi. Ve oldukça cazip fiyatlarla Türk kullanıcılarının kullanımına sundu...

Bu sistem sayesinde hiç bir ilave donanım satın almadan firmalar elemanlarının ya da aileler çocuklarının yeni nesil cep telefonlarına kuracakları bir yazılım aracılığıyla nerede olduklarını internet üzerinden semt, il ve ülke bazında görüntüleyebilecekler.

Kişiye gösterdikleri saygıdan dolayı, bu yazılım; telefon üzerinde gizli çalışan bir uygulama olarak tasarlanmamış.

Bunun yanı sıra Avrupa'da birçok büyük şirketin, çalışanlarını cep telefonu sinyalleri üzerinden yakın takibe aldığı, bu uygulamayla 'izlenen' çalışan sayısının her ay yüzde 20 arttığı belirtildi. İngiliz Daily Telegraph gazetesine göre, yöneticiler bu yolla işten kaytarmanın engellendiğini ve müşteriye hızlı hizmet sağlandığını savunuyor.

Hangi sektörler bu hizmetten faydalanabilir?

Kargo ve kurye firmaları,
Satış filoları,
KOBI ler,
Okul servisler firmaları,
Kiralık araç firmaları,
Gıda dağıtım firmaları,
Sağlık kurumları (Ambulans),
Emniyet teşkilatı,
Aileler,
Seyahat firmaları,
Belediyeler,
Taksi durakları.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1360
favori
like
share
nur_gul Tarih: 25.08.2009 11:06
Artık çocuğum acaba nerede diye endişelenmeyeceksiniz. Acabanerede servisi çocuğunuzun nerede olduğunu haritalı görüntüsüyle cebinize gönderiyor…

Eşinizin, çocuğunuzun, arkadaşlarınızın nerede olduğunu öğrenmek istiyorsunuz... Ancak cep telefonuna bakamıyor yada bakmak istemiyor yada telefonu sessizde duymuyor o zaman meraklanıp telaşlanmak yerine onları acaba nerede ile görebilirsiniz...

Acabanerede servisi listenize davet ettiğiniz ya da eklediğiniz kişinin nerede olduğunu tespit ediyor hatta haritalı görüntüsüyle size konumunu da gösteriyor. Servise sadece bir SMS atarak ücretsiz üye oluyorsunuz. Eşinizin, çocuğunuzun, arkadaşlarınızın nerede olduklarını çok kolay şekilde öğreniyorsunuz. Adres bilgisiyle birlikte harita görüntüsü cebinize SMS olarak geliyor.

Çocuğunuz okulumu astı? Ya da eve gelmesi gereken saatte hala gelmedi mi?
Çocukların o anda okulda olup olmadığını, okulda değilse nerede olduğunu görebilirsiniz. Çocuklarda anne ve babalarına ulaşamadıklarında yine aynı şekilde yerlerini görebiliyor. Üye kendi bulunduğu yeri de NEREDEYIM yazıp 5255’e göndererek de öğrenebiliyor.

Acaba Nerede ile güvendesiniz
Güvenlik nedeni ile servis kullanıcılara bir rumuz seçmelerini zorunlu kılıyor. Servise üye olanlar, eşlerinin, çocuklarının ya da arkadaşlarının rumuzunu öğrenerek onları listelerine ekleyebiliyor. İstenmeyen kişilerin yer belirlemesini önlemek için ekleme taleplerinin kabul edilmemesi ve kabul edilecek kişilerin kimliklerinden emin olunması isteniyor.

Servis ücreti
Kayıt işlemleri ve bilgi mesajları ile yapılacak bütün işlemler ücretsizdir.
Servise kayıtlı olmanız yada kayıtlı kaldığınız süre içerisinde her hangi bir abonelik zorunluluğu yoktur, aylık olarak hattınızdan otomatik bir ücret çekimi/kontör düşümü söz konusu değildir. Web'den veya sms ile sadece sorguyu yapan kişi 2 SMS / 4 Kontör ile ücretlendirilmektedir.
Konumu sorgulanan kullanıcılar herhangi bir ücret ödemezler.

[url]www.acabanerede.com[/url]
tarkın Tarih: 27.01.2006 10:29
teşekkürler.
sensiz_kaldim058 Tarih: 27.01.2006 00:24
teknolojı gercekten cok ılerledı
Pedaliza Tarih: 25.01.2006 09:20
teşekkür ellerine sağlık
by_ufuk Tarih: 25.01.2006 01:41
Manolya1 Tarih: 24.01.2006 03:49
SAGOLASIN arkada$im
serhatbey_066 Tarih: 23.01.2006 19:14
ellerine sağlık arkadasım