Trio Kuaför uzmanları bu kış kadınların yaşamlarına uygun, gündelik kullanabilecekleri, rahat ve uçarı saçları tercih ettiğini belirttiler. Saç kesimlerinde orta boy yok bu yıl. Saçlar ya uzun ya da kısa olacak. Vazgeçilemeyen kesim biçimi ise kat kat ve dağınık saçlar.

Koyu kahve ve bal rengi tonları ile saç renginde koyuya dönüş yaşanıyor. Balyaj modası devam ediyor fakat bu yıl asimetrik ve kalın uygulamalar dikkat çekiyor. Koyu kahveyi canlandırmak için oranj balyaj, bal rengi tonları üzerine dore ve açık sarı balyaj kullanılıyor. Uzman kuaförler kadınların modayı takip ederken kendilerinden vazgeçmediğini ve bilinçlendiğini belirtiyorlar. Artık saç kestirmekten kaçınılmadığını da ekliyorlar bu yılın trendlerine.

Postiş hala moda ve bu sene geceleri süsleyecek topuzlarda saçın en önemli kozu. Kadınların özel günler için tercih ettiği, saç aksesuarları ve renkli postişlerle biçimlendirilen topuzlar, bu yıl simli spreylerle klasik görünümünü modernleştirdi.

Kaş ve makyajın saç kadar önemli olduğunu vurgulayan Trio Kuaför makyözünün önerileri ise şöyle:

Kaşlarda bu yıl kavisli ve kalkık kaşlar trend. Ama eğer sert bir ifadeniz varsa kesinlikle doğal bir biçim seçmelisiniz. Bu yılın sürprizi ise boyanabilen kirpikler. Kaşlar ve kirpikler özel bir boya ile saça yakın tonda boyanacak. Kadınları tercihi ise devamlı sürmeli gezmek yani siyah boya. Far rengi kahve ve mürdüm tonları. Gözlerde vurgu bu yıl önem kazanıyor. Ekleme kirpik vurguyu arttırdığı için tercih ediliyor. Allıklar simli, bronz renklerle yüzünüzü canlandırıyor. Bütün gün duru bir ifade için altın tonları kullanılıyor. Rujlarda şeffaf, parlak ve ıslak görünümlü, açık tonlar hakim. Dudakta kalem kullanmak ise hala geçerli. Küçük bir kalem hilesi ile ince dudakları kalınlaştırmak ya da kalın dudakları inceltmek mümkün. Dudakta koyu tonların daha çok geceleri kullanılması tavsiye ediliyor.

Ayrıca Trio Kuaför bünyesinde bulunan Cilt Bakım Ünitesinde Valmont ve Karoneal ürünleri kullanılıyor. Zayıflama Ünitesinde mucize zayıflama yöntemi infrasnella, kadınlara kan dolaşımını hızlandırıcı vücut masajı, sıkılaştırıcı yosun banyosu ve selülit bakımı bulunuyor. Sağlıklı bronzluk sağlayan solaryum ve kadife gibi ten isteyenlerin tercihi olan epilasyon uygulamaları da Trio Kuaförün hizmetleri arasında yer alıyor.

Trio Kuaför, sizi kendinizden vazgeçmeden değiştiriyor, yeniliyor ve kışa hazırlıyor. Önerilere açıksanız, saçınız konusunda birine danışmanız gerekiyorsa ve cildinize önem veriyorsanız Trio Kuaför sizi bekliyor...

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 537
favori
like
share
SU-PERISI Tarih: 05.02.2006 17:59
teşekkürler cadıkızcim elillerine sağlık saç biz bayanlar için önemlidir
FadiK Tarih: 31.01.2006 18:18
Bilgilerin icin tesekkürler cadikizcim
casper Tarih: 22.01.2006 13:43
paylaşımın için teşekkürler
casper Tarih: 22.01.2006 13:40
güzel paylaşımların için teşekkür ederim
eBRuLy Tarih: 22.01.2006 10:34
tesekkürler canim :3: