Alışveriş Merkezleri - antalya Alışveriş Merkezleri - antalyadaki avmler


Tarihin doğa ile harmanlandığı turizm kenti Antalya'da alışveriş ve yaşamın merkezi değişiyor.

Türkiye'nin dünyaya açılan kapısı Antalya yaşam ve alışveriş alışkanlıklarını değiştirecek bir alışveriş merkezine kavuşuyor.

Antalya, tarihiyle doğayı, medeniyetle turizmi birleştiren topraklarına yaraşır bir yaşam merkezine hazırlanıyor. Özdilek Park...

Bir dünya markası Özdilek, Türkiye'nin en kaliteli havlularını üreterek çıktığı yolda parekende sektörünün önemli bir markası olmuş ve bu yolda dev adımlar atmaya devam ediyor. Özdilek markası şimdi de yepyeni ve göz kamaştırıcı bir merkezle Antalya'nın hizmetinde... Alışveriş ve eğlence merkezi kavramına yeni bir anlayış, Antalya'ya yakışır modern alışveriş merkezi Kepez'de hayat buluyor.

Tarım, turizm ve ticaretin merkezi olan Antalya'da artık tekstil ve parekende sektörünün öncü markalarından Özdilek farkı yaşanacak.

Antalya'lılara keyifli, güvenilir ve kaliteli alışverişin kapılarını açan Özdilek Park; alışveriş, eğlence ve damak tadı anlayışına getirdiği yüksek standartlarla, sadece alışveriş değil, aynı zamanda bir "yaşam merkezi" olarak hizmet vermek üzere planlanlandı.

Birbirinden seçkin markalardan oluşan 110 mağaza, hipermarket, yapı market, departmanlı mağaza ve teknoloji marketin yer aldığı Özdilek Park, alışveriş merkezi anlayışının sınırlarını zorlayan mimarisiyle gün ışığında, cadde ferahlığında alışveriş keyfine olanak veriyor.

Toplam 102.000 m2 kapalı alanda kurulan Antalya'nın en büyük ve alternatifli alışveriş merkezi Özdilek Park, 1100 araç kapasiteli otoparkı ile ziyaretçilerine keyifli bir alışveriş deneyimi sunuyor. Son derece konforlu, rahat, birbirinden şık 7 adet sinema salonu, Antalya'nın ilk 5 boyutlu sinema sistemi, çocuk eğlence merkezi ve bowling salonu ile ziyaretçilerine keyifli saatler geçirtecek Özdilek Park bitmesi istenmeyecek eğlencelerin yeni adresi...

Özdilek Park'ın Türk ve Dünya Mutfağı'ndan seçkin markaların yer aldığı yiyecek-içecek katında ziyaretçilerine tadına doyulmayacak lezzetler sunulurken, seçkin kafelerinde ailece küçük molalar verilmesi sağlanıyor.

Antalya'nın her yerine kolayca ulaşabilen merkezi konumu, Türkiye ve dünyanın seçkin markalarından oluşan mağaza karması, alışveriş ve eğlenceyi kolaylaştıran alanları ile aydınlık, ferah, insan odaklısıcak ve fonksiyonel mimarisiyle Özdilek Park; 7'den 70'e tüm Antalya'lıların yeni buluşma noktası.

Özdilek Park AVM Alışveriş Merkezi İletişim Bilgisi
Adres : Fabrikalar Mah. Fikri Erten Cad. No:2, Kepez - Antalya
Tel.: 0 242 334 33 99 - 0 242 334 99 44
Faks : 0 242 334 33 60
Özdilek Park AVM Alışveriş Merkezi İnternet Sitesi :
[url]www.ozdilekpark.com[/url]

özdilek park
,
özdilekpark
,
özdilek park avm
,
özdilek park alışveriş merkezi
,
avm
,
avmler
,
alışveriş merkezi
,
alışveriş merkezleri
,
kepezdeki avmler
,
kepezdeki alışveriş merkezleri
,
kepez özdilek park avm
,
kepez özdilek park alışveriş merkezi
,
antalyadaki avmler
,
antalyadaki alışveriş merkezleri
,
antalya özdilek park avm
,
türkiyedeki avmler
,
türkiyedeki alışveriş merkezleri
,

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 3571
favori
like
share
anqeL_melysa Tarih: 15.07.2010 18:50
arkadşlar siteyi istemiştim buldum...
anqeL_melysa Tarih: 15.07.2010 18:50
arkadaşlar bana şu anda özdilek parkın hafta sonu sineması gerekiyor özdilek parkınn sitesinibilen varsa sölesin LütFeN