Alışveriş Merkezleri - Eskişehir Alışveriş Merkezleri - Eskişehirdeki avmler


Yıllık 7 milyon ziyaretçinin hedeflendiği NeoPlus projesinde konusunda uzman kurumlarla işbirliği yapıldı. Merrill Lynch Global Principal Investments Group (ML GPI) ve Türkiye'deki proje geliştirme ortağı Krea Gayrimenkul'ün kurduğu Bosphorus Gayrimenkul Fonu (Bosphorus Real Estate Fund) tarafından satın alınan NeoPlus, Krea Grup iştiraki Reval tarafından yönetiliyor.

Eskişehirlileri dünyanın en seçkin markalarıyla çağdaş bir ortamda buluşturan NeoPlus'nun temeli 2005 yılında atıldı. Eskişehir'in ilk Outlet ve Yaşam Merkezi olan NeoPlus, Tepebaşı Mahallesi'nde yaklaşık 50 bin m2'lik açık alana sahip arsa üzerine inşa edildi. 11 bin 500 m2'lik bir alan üzerine kurulan ve Carrefour-SA tarafından işletilecek olan Eskişehir'in en büyük hipermarketi, 1500 araçlık ücretsiz kapalı otoparkı, kafe ve restoranları, sinema, sergi ve konser alanları ile NeoPlus, şehrin gelişim aksı üzerinde, farklı mimari çizgisi ile Eskişehirlilerin hayatına renk katıyor.

Her gün saat 10.00 - 22.00 arasında hizmet veren NeoPlus'da, Eskişehir'in en büyük mağaza zincirleri YKM, Mudo, LCW, FLO, Koton gibi dünyanın ve Türkiye'nin önde gelen markalarından oluşan 100'ü aşkın mağaza, tüm ana bölgelere gün boyu hizmet veren ücretsiz müşteri servisleri, çocuklar için çeşitli oyuncak ve giyim mağazaları, 1500 kişi kapasiteli 9 adet sinema salonuna sahip Cinemars ile Eskişehir'e yeni bir boyut getiriyor.

NeoPlus'da Çocuklar için herşey düşünüldü...

Birbirinden güzel aktiviteler ile çocukları da unutmayan ve mutlu etmeyi hedefleyen NeoPlus Outlet ve Yaşam Merkezi 'nde sizleri bekliyoruz. Şimdi NeoPlus'da çok özel bir yer var!! Loco Poco mağazamızın çocuklarınız için hazırlamış olduğu jetonlu oyuncaklar ile keyifli dakikalar sizleri bekliyor. NeoPlus'da çocuklar için gerçekleşen birbirinden güzel, eğlenceli aktiviteler ile zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız...

Smart Play : 0 222 310 10 05

Neoplus Outlet ve Yaşam Merkezi Sinemaları

Cinebonus Sinemaları Tel.: 0 222 310 12 22

Neoplus Outlet AVM Alışveriş Merkezi İletişim Bilgisi
Adres : Çamlıca Mah. Gülperi Sok. No:1, Tepebaşı, Merkez - Eskişehir
Tel.: 0 222 310 22 22
Neoplus Outlet AVM Alışveriş Merkezi İnternet Sitesi :
[url]www.neoplus.com.tr[/url]

neoplus
,
neoplus avm
,
neoplus alışveriş merkezi
,
neoplus outlet center
,
neoplus outlet merkezi
,
neo plus
,
neo plus avm
,
neo plus alışveriş merkezi
,
neo plus outlet center
,
avm
,
avmler
,
alışveriş merkezi
,
alışveriş merkezleri
,
eskişehirdeki alışveriş merkezleri
,
eskişehirdeki avmler
,
eskişehirdeki outlet centerler
,
eskişehirdeki outlet merkezleri
,
eskişehir neo plus avm
,
eskişehir neo plus alışveriş merkezi
,
eskişehir neoplus outlet merkezi
,
eskişehir neoplus outlet center
,
eskişehir neoplus alışveriş merkezi
,
türkiyedeki alışveriş merkezleri
,
türkiyedeki avmler
,
türkiyedeki outlet centerler
,
türkiyedeki outlet merkezleri
,

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1893
favori
like
share