Sezon sonunda serbest kalacak milli futbolcu Nihat Kahveciye hem İspanyadan, hem de başka ülke kulüplerinden transfer teklifleri geliyor. Ara transferde Rusya'ya gideceğine kesin gözüyle bakılan Nihat, sezon sonuna kadar takımda kalmaya karar vermişti.

İspanyanın Diario Vasco gazetesinde yayımlanan habere göre, Avrupanın ünlü kulüpleri, son bir hafta içinde Real Sociedad kulübünü adeta faks yağmuruna tutarken, Nihatla yeni sezon için daha şimdiden sözleşme imzalamak istiyorlar. Nihatı isteyen kulüpler arasına, İspanyada son yılların flaş takımı olarak gösterilen Villareal de katıldı. Nihatın artık Rusyada futbol hayatına devam etmeyeceği ise hemen hemen kesinleşti.

BASK TAKIMI TEKLİFLER KARŞISINDA ŞAŞKIN

Real Sociedad takımında forma giyen milli futbolcu Nihat Kahvecinin ara transfer döneminde Rusyanın Spartak Moskova kulübüne transferi gerçekleşmeyince harekete geçen çok sayıda büyük kulüp, Real Sociedadın kapısına dayandı. Sociedadın bir hafta içinde İspanya ve dışından toplam 7 teklif aldığı öğrenildi. Nihatı renklerine bağlamak isteyen kulüpler ise, Valencia, Villareal, Sevilla, Fenerbahçe, Atletico Madrid, CSKA Moskova ve Spartak Moskova.

Bu teklifler karşısında şaşıran Bask takımı ise sezon sonuna kadar hiçbir kulüple görüşmeme kararı aldı. Real Sociedad kulübü ayrıca, Nihattan maçlara konsantre olmasını ve transferiyle ilgili basına hiçbir açıklama yapmamasını istedi.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 337
favori
like
share
puslukurt Tarih: 27.01.2006 07:14
Haber için teşekkürler üstad..
serhatbey_066 Tarih: 26.01.2006 19:40
haber için teşekkürler
kurtjara Tarih: 26.01.2006 11:54
haber için teşekkürler