MAKYAJA GEREK YOK
KISA bir zaman öncesine kadar gözleri güzelleştirmek için yapılan en etkili şey makyaj teknikleri ve hileleriydi. Şimdi aynı şeylerden plastik cerrahlar bahsediyor. Bu sefer gözler makyaj hileleriyle değil plastik cerrahinin nimetleriyle, daha güzel daha anlamlı hatta daha genç kılınıyor. Gözlerde sonradan meydana gelen şekil bozukluklarını gidermek için kullanılan yeni bir estetik cerrahi yöntem olan "Kantoplasi" ortaya çıktı.

ÇEKİKLİK KAZANIYOR
KANTOPLASİ yani göz şekillendirme operasyonlarında, endoskopik teknikler kullanılıyor. Bu mucizevi yöntemle çok küçük gözler büyütülebiliyor. Aşağı doğru, baygın bakışlı olan gözlere çekiklik kazandırılıyor. Zamanla birlikte deforme olan gözlerse gençleştirilebiliyor. Kısaca, gözlerinin biçiminden memnun olmayan, daha güzel, daha anlamlı ve çekici bakışlar kazanmak isteyenler, bu operasyonla makyaj yapmadan istediği görünüme kavuşabiliyor.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 953
favori
like
share
FadiK Tarih: 02.02.2006 16:51
cok tesekkürler bilgilerin icin dellcim
casper Tarih: 27.01.2006 14:59
allah allahh estetik çılgınlığı nereye doğru gidiyor,iana ki ablacım ben bunu ilk kez duyuyorum.çok ilginç geldi,göz bile büyütülübiliyor dememkki.

Hadi hayırlısı ancak be makyajı tercih ederim,zaten gözlerimde küçük değil yaa