Özellikle yüz, boyun ve el üzerindeki fizyolojik yaşlanma etkilerinin giderilmesinde, 'Mezolift' yöntemi kullanılıyor.Cilde doping kaynağı
Günümüzde değişen renkli trendlerle birlikte, kadınlar da zaman içerisinde oluşan yaşlılık belirtilerinden kurtulmak için teknolojinin tüm faydalarından cesurca yararlanıyorlar. İşte teknolojinin estetik dünyasına son armağanından biri de "Mezolift" yöntemi. Özellikle orta yaş ve üstündeki kadınlar için ciltte adeta gençlik iksiri olarak nitelendiriliyor. Bu yöntem, kuru, yıpranmış, güneş ışınlarına fazla maruz kalmış ciltlerde doping etkisi yaratıyor. Mezolift yöntemi öncelikle yüz, boyun, dekolte bölgesi ve el sırtında oluşan fizyolojik yaşlanma etkilerinin giderilmesi için birebirdir.

25 yaş üstüne uygun
Bunun yanı sıra sigaradan zarar gören cildin yeniden toparlanmasını da sağlıyor. Orta yaş ve üstündeki bayanlarda, yıpranmış ciltlerde, beslenmesine dikkat etmeyenlerde, esneme gibi şikayetleri olanlarda iyileştirici ve toparlayıcı etkisi oldukça fazladır. Fakat ciltte yıpranma belirtileri, kırışıklık ve çizgiler henüz başlamadan düzenli olarak mezolifting yaptırmak en doğrusudur. Böylece cildin, her zaman olduğundan daha genç, parlak ve sağlıklı görünmesine yol açar.

Deri altına A vitamini
İşlemin ilk aşamasında cilt yüzeyi tamamen temizleniyor. Daha sonra, yüzeye sürülen bir krem ile lokal anestezi etkisi sağlanıyor. Tedavinin ikinci aşamasında ise, herhangi alerjik etkisi olmayan tamamen bitkisel vitaminler deriye enjekte ediliyor. Mezolift de cilde enjekte edilen A vitaminin peeling etkisi vardır. Bu vitamin de ciltte oluşan lekelerin rengini açar. Böylece güneşten oluşan lekelerinizden kurtulabilirsiniz.

Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 580
favori
like
share
ECE_06 Tarih: 05.02.2006 19:37
Casper gerçekten oldukça ilginç bir yöntem umarım cildimizi güzelleştirirken cebimizi yakıp geçmez nede olsa az gelirli bir öğretmenim sonuçta ama diğer konuların gibi buda harika teşekkürler sizi yakından tanımak isterim çünkü kültürlü insanları çok severim :5:
SU-PERISI Tarih: 05.02.2006 18:46
kardeşim teşekkürler sağlıklı beslenme önemli hem sağğlığımız hemde cildimiz için
eBRuLy Tarih: 05.02.2006 00:45
tesekkürler caspercim
DİDEM Tarih: 05.02.2006 00:23
paylaşımlarınız için teşekkürler.
FadiK Tarih: 02.02.2006 16:23
Sagol bilgilerin icin caspercim tesekkürler