İspanya Birinci Futbol Ligi (La Liga) takımlarından Real Madrid'de, kulüp başkanı Florentino Perez, '''Birçok İngiliz kulüp, Beckham'ı almak için savaşa girdi, ancak umarım kendisi bizimle kalır'' dedi.

Kulübe ait televizyon kanalına röportaj veren Perez, bütün İngiliz kulüplerinin David Beckham ile ilgilendiğini ve kendisini İngiltere'ye dönmesi için ikna etmeye çalıştıklarını belirterek, ''Ancak, biz kendisinden çok memnunuz. Umarız bizimle olan sözleşmesini uzatır. Beckham'ın bizimle hala 1,5 yıllık sözleşmesi daha var. Yani bu konuları konuşmak için çok zaman var ama ben bunu kendisiyle sezon sonunda konuşmak isterim. Aksi takdirde İngiliz kulüpleri, bu konuyu bir pembe diziye çevirecekler'' diye konuştu.

Bazı insanların Beckham'ın iyi oyununu göz ardı ettiklerini ve Real Madrid'in, Beckham'ın sadece adını ve şöhretini satın aldığını zannettiğini anlatan Perez, İngiliz oyuncunun, Real Madrid'e futbol adına güzel şeyler kattığını ve katmaya devam edeceğini söyledi.

Beckham, 2003 yılında, 35 milyon Avro alarak, 4 yıllığına Manchester United'dan Real Madrid'e transfer olmuştu.

KRAL KUPASI SEVDASI
İspanyol başkan, ligde katıldıkları tüm kupalara önem verdiğini, ancak şimdiye kadar başkanlık kariyerinde alamadığı tek kupanın Kral Kupası olduğunu belirtti.

Perez, bu nedenle kupayı almayı çok istediğini vurgulayarak, ''Şampiyonlar Ligi'ne daima özel bir motivasyonumuz olmuştur. İngiliz takımları karşısında her zaman iyi mücadele ettik, ancak onlar da biliyorlar ki bu bizim için çok zor. Çünkü söz konusu Real Madrid olduğunda tüm takımlar ekstra çaba sarf ediyorlar'' diye konuştu.

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 305
favori
like
share
puslukurt Tarih: 04.02.2006 12:24
Beckham zaten kendisi bir takım onu her takım almak ister..