Villareal kulübü başkanı Fernando Roig, sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Türk futbolcu Nihat Kahveci ile görüşmeye başladıklarını doğruladı.Roig, geçtiğimiz perşembe akşamı Katıldığı bir radyo programında yaptığı açıklamalarda, gelecek sezon takıma bir ''yıldız futbolcu'' dahil edeceklerini belirterek, ''Nihat mı?'' diye sorulması üzerine ''evet'' yanıtını verdi.

İspanyol basınında bugün yeralan haberlerde, Villareal'in daha önceden de Nihat'ı istediği ancak Rus Spartak Moskova'nın araya girip Real Sociedad'a 3 milyon Avro, Türk futbolcuya da 4 sezon için 11.5 milyon Avro teklif etmesi üzerine kenara çekildiği belirtildi.

Kovaçeviç'in sakatlığından sonra tekrar Nihat'ın takımda kalması üzerine Villareal'in yeniden 26 yaşındaki Türk futbolcu ile ilgilenmeye başladığı ve kulüp başkanı Roig'e göre gelecek yıl sarı formayı giyeceği iddia edildi.
Villareal'in sezon sonunda kontratı sona erecek olan Nihat için Real Sociedad'a bonservis ücreti ödemek istemediği, Türk futbolcuyla 4 yıllık bir sözleşme imzalamaktan yana olduğu ifade edildi.

Nihat ise Villareal ile konuştuğunu kabul etse de, kararını sezon sonunda vereceğini ve o zamana kadar transfer düşünmek istemediğini ifade etti.

Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 352
favori
like
share
kurtjara Tarih: 04.02.2006 21:44
bence daha kaliteli bir takımda oynamalı Nihat :20: