Londra - İngiltere Milli Takımı ve Arsenal Kulübü'nün yıldız futbolcusu Sol Campbell, geçen çarşamba gününden bu yana bulunamadığına dair haberler üzerine, avukatı aracılığıyla bir açıklama yaparak, ''İyiyim, beni merak etmeyin'' mesajı gönderdi.
West Ham ile oynanan ve Campbell'ın da hataları nedeniyle 3-2 kaybedilen maçın ardından ortadan kaybolan futbolcunun avukatı, müvekkilinin bu hafta antrenmanlara döneceğini bildirdi. Çeşitli iddiaları da yalanlayan avukat Bon Battu, İngiliz futbolcunun hiçbir sorunu olmadığını söyledi.

Arsenal Teknik Direktörü Arsene Wenger de dün akşam oyuncusuyla konuştuğunu ve Campbell'ın önümüzdeki haftaki antrenmanlara katılacağını doğruladı.

Ancak İngiliz basını, performansındaki düşüşün ardından ortadan kaybolmak gibi son derece garip bir tavır sergileyen ünlü futbolcunun, ağır bir depresyon geçiriyor olabileceği iddialarına yer veriyor.

İngiltere Futbol Federasyonu'nun ise Campbell ve benzeri genç futbolcuların sık sık içine düştükleri bunalımlarda, kendilerine yardımcı olunabilmesi için yeni bir proje üzerinde çalıştığı bildirildi.

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 402
favori
like
share
serhatbey_066 Tarih: 06.02.2006 23:08
dream kardes ellerine sağlık
puslukurt Tarih: 06.02.2006 20:50
Dream teşekkürler..
mori'quessir Tarih: 06.02.2006 05:29
vay canına cok ilginç paylaşım için tesekkur