COCA COLA NIN SAHIBI, CNN DE YAPTIGI AÇIKLAMA ILE TEMMUZ AYININ TÜM GELIRINI VE BUNDAN SONRAKI AYLARIN KAR PAYLARINI ISRAIL DONANMASINA DEVRETTIGINI AÇIKLADI!Coca cola yine devrede!!.Kapitalizmin ve Amerikan emperyalizminin simgesi olan Coca-Cola, sanki Amerikanın en çok vergi veren, Amerika'yı giriştiği tüm terör olaylarında destekleyen, Irak'ta, Afganistan'da, Filistin'de ve dünyanın her yerinde masumlara yönelik saldırıların mali destekçisi değilmiş gibi,

Her Coca Cola Alışınızda,

Her Mac Donald's'a girişinizde,

Her CareFour Marketlerindeki alışverişinizde,

Her Nestle çikolata yediğinizde ya da Nescafe yudumladığınızda

Her Ariel Matik kullanışınızda aşağıdaki görüntülere ortak olacağınızı unutmayın!

Bugün bunları yapanların Yarın aynı şeyleri bizlere de yapacaklarını da unutmayın!!!


Bu markalardan uzak durun
DİSNEY DANONE MAGGİ NESTLE LOREAL CARREFOUR FANTA SPRİTE SCHWEPPES MCDONALD'S TIMBERLEND ARİEL COCACOLA

01maho01 01maho01
Üyenin Yeni Konuları 11 tane msn bot'u, msn robotları
Üyenin Populer Konuları 11 tane msn bot'u, msn robotları
Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 12689
favori
like
share
linkin_meteora Tarih: 15.01.2009 22:28
baran_baran arkadaşımıza katılmakla birlikte olaya birde bu açıdan bakmaya çalışalım. yani Türkiye de bu firmalarda çalışan en az 200.000 insan var tamam israil ürünlerini boykot edelim (mesela ben p&g firması ürünlerinden kullanmıyorum ) ama bu kadar insan nolcak.. bu yazılan ürünlerin hepsinin de israil markası olduğuna inanmıyorum
linkin_meteora Tarih: 15.01.2009 22:14
everekli 38 arkadaşımızın yukarda bahsettiği ürünlerin çoğu israil ürünü deil.araştırmadan yanlış bilgiler vermeyelim hassas bir konu bu çünkü bu yukarıda sayılan temizlik ürünleri türkiyede en cok ciro yapan ilk 5 firması içindedir. p&g , unilever , henkel , reckit-benckiser ve hayat kimya(türk firmasıdır). bunların arasından p&g araştırdığım kadarıyla israil markalası(ariel olsun pantene olsun...) ama geri kalan markalardan unilever hollanda ve ingiliz asıllı bir marka. henkel hakkında bir söylenti var yahudi diye ama ben bulamadım henkelin kurucusu fritz henkeldir.yani adamın ismi bile alman yahudilikle ne alakası var bulamadım.
baran_baran Tarih: 15.01.2009 10:53
:19: eee şimdi ben coca cola da çalışıyorum ben kötümüyüm.bana düşmanmısınız hepiniz.şimdi ben bu forumdaki herkes bana 20 yıl boyunca bakacakmı? desem kim kbul eder yada hanginiz çocuğuma ayakkabı alır?
hadi bunlar şahsi benim konum diyeceksiniz başka iş bul.ok.tamam.
eğer şu anda bu foruma yazan herkes yabancı bütün markaları (%100)hayatından çıkarsın (ki mümkün değil yediğimiz ekmeğin bile mayası yabancı marka) bende kendime yeni bir iş arayacağım.
hey sen cep telefonuna,klevyene,monitöre,sigarana,ayakkabına bi bak.hadi yazmak kolay atsana pc yi çöpe bak yerli değil.neden atmıyorsun çöpe?hani yazıyodunuz hepiniz coca cola içmeyelim gevur malı diye.neden diğerlerini kullanıyorsun.burdaki yazan herkes menfaat için markaları kötülüyor rakip meşrubat firmasını vs. vs. insanların kafasına sokmaya çalışıyor.boşuna forumu meşgul etmeyin.siz hiçbişi yapamazsınız.atın pc çöpe doğruyu savunuyorsanız.
YEMEDİ Mİ?YEMEZ .KİMSENİN HELE BENİM GİBİ İŞÇİLERİN EKMEĞİNE SÖZ ETMEYİN.
Han Tarih: 14.01.2009 09:52
everekli38 arkadasim, o yayinladigin markalar listesinin kaynagi neresi acaba? Kategorilere gore marka yayinlamissin ama orda olmayan marka kalmamiski. Yani o listeyi yayinlayacagina alirveris'i kesin deseydin daha iyiydi. O markalarin hepsinin Israil menseili oldugunu zannetmiyorum.
SEVGİ SEVİLAY Tarih: 14.01.2009 02:50
aynen katılıyorum
KıZıL* Tarih: 11.01.2009 11:10
boykot etmek lazım
Lost Mira Tarih: 09.01.2009 09:26
abi ellerinize sağlık
Lost Mira Tarih: 09.01.2009 09:21
bunları almadan önce lütfen bi kez daha düşünelim
mihmandar Tarih: 09.01.2009 07:45
ya evet bu markaların hepsini de kullanıyorum hakikatten geriye ne kalıyor ki ... hitler adamları yıktı döktü derken adamlar küllenmemiş bile yeniden parlamışlar yuh yani... bütün her yere el atmışlar vah bize vahlar bize ....