İngiltere milli takımının teknik direkötür Sven G. Eriksson'un geçtiğimiz günlerde gizli kamera ile çekilmiş kayıtlarının medyaya sızmasının ardından başlayan kaos devam ediyor ve İngiliz Federasyonu Eriksson hakkında her gün başka bir toplantı yapıyor.

Portekiz milli takımının hocası Luiz Felipe Scolari Eriksson'dan boşalacak koltuğu geçmek istediği yönünde açıklamalar yaptı. 2002 yılında Brezilya milli takımı Dünya Kupası'nı Scolari'nin yönetiminde kazanmıştı.

Portekiz milli takımıyla sözleşmesi Almanya'da düzenlenecek 2006 Dünya Kupası'ndan sonra bitecek olan Scoleri yaptığı açıklamalarda: " İngiltere gerçekten çok fantastik bir takım, fakat Portekiz'de mutluyum ve şu an için İngiltere milli takımının başına geçmem zor. Kontratım bittikten sonra serbest kalacağım. Ben iyi bir hocayım ve Portekiz şu an eskisinden çok daha iyi durumda. Ülke konusunda hiç bir zaman sorun yaşamadım. Kuveyt, Japonya, Suudi Arabistan'da da çalıştım. Eğer İngiltere'ye gitme durumum olursa dil konusunda hazırlık yapmalıyım. Bu da benim iki yada üç ayımı alacaktır en fazla. Önemli olan futbolcularla iyi iletişim kurabilmek." dedi.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 351
favori
like
share
serhatbey_066 Tarih: 06.02.2006 23:20
bakalım sonuc neyi göstercek
mori'quessir Tarih: 06.02.2006 05:27
haber için tesekkurler
ben bu adamı pek sevmem öyle ingilterenin basına gecmez bence :18:
puslukurt Tarih: 05.02.2006 19:15
Bakalım ne olacak. :20: