Amerika ve Avrupa ülkeleri ile aynı anda Türkiyede de yeni uygulanmaya başlanan yepyeni bir yöntemle diyete gerek kalmaksızın selülitlerden kurtulmak ve zayıflamak artık mümkün. Liposuction iğnesi de denilen bu yöntemle 5-10 seansta ameliyatsız ve yan etkisiz zayıflama gerçekleştiriliyor.

Diyetsiz zayıflama yöntemi

Yazın gelmesiyle birlikte güzelliğine önem veren kadınların kabusu haline gelen selülitlerden kurtulmak için en yeni yöntemin lipoliz iğneleri olduğunu belirten Memorial Hastanesi Medikal Estetik Bölümünden Dr. Seran Göçer yeni yöntemi anlattı: Çok ince iğnelerle vücudun zayıflaması istenilen bölgelerine zayıflatıcı özelliği olan ilaç karışımı veriliyor. Yan etkisi olmayan leschytn ve bazı bitkisel özlerin karışımından oluşan bu iğne, aynı zamanda kolesterolün de dengede tutulmasını sağlıyor. İğne, bölgedeki yağ hücrelerini çeviren zarları eritiyor ve yağların yok olmasını sağlıyor.

Gıdı ve göbek bölgesinde başarılı sonuçlar veriyor

5-10 seansta bölgedeki yağ ve selülitler yok olurken vücut yapısına göre en az 3 beden incelme sağlanabiliyor. Bu yeni yöntem özellikle karın, bel, basen yağları başta olmak üzere gıdı bölgesindeki yağlarda da etkili oluyor. Kadınlar kadar erkekler üzerinde de etkili olan bu iğneler özellikle  Türk kası denilen göbek bölgesinde başarılı sonuçlar veriyor.

Kolesterolü de dengede tutuyor

Vücuda uygulanan karışımın bitkisel özlerden oluştuğuna dikkati çeken Dr. Seran Göçer şöyle devam ediyor: Bu çok ince iğneler sayesinde artık diyete gerek kalmaksızın bölgesel zayıflama gerçekleştiriliyor. İçindeki bitkisel özler nedeniyle hiçbir yan etkisi olmayan bu iğneler hem bölgesel zayıflama gerçekleştiriyor hem de kolesterolü dengede tutuyor.

Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 917
favori
like
share
Turania Tarih: 07.02.2006 18:28
paylasım ıcın tesekkurler
SU-PERISI Tarih: 07.02.2006 16:03
çok güzel arkadaşım ellerine saglık
casper Tarih: 07.02.2006 15:31
ya aslında süper bişeymiş,acaba ağrısı olurmu ama olsada hem sağlıklıymış hemde inceltiyor,eğer yan etkisi de yoksa süperr
doktoruydu Tarih: 07.02.2006 14:28
Paylaşımın için teşekkürler