Beğendiğimiz bir erkeği kendimize aşık etmek için çoğu zaman her yolu dener, kendi sınırlarımızı bile zorlarız. Öte yandan kabul etmek gerekir ki; erkekleri kendimize aşık etmek, onların bize aşık kalmasını sağlamaktan daha kolaydır. Peki, bir erkek nasıl ve nelerden etkilenerek karşısındaki kadına aşık olur? Etkileyici bir gülümsemeden mi, hülyalı bakışlardan mı, yoksa yüksek topuklu ayakkabılardan mı? İşte bir erkeğin size aşık olmasını sağlayacak 4 neden...

* İÇTEN BİR GÜLÜŞ
İçten bir gülümsemenin açmayacağı kapı yoktur. Gözlerinin içi gülen hülyalı bakışlı bir kadın da hemen her erkeğin aklını başından alır kuşkusuz. Soğuk ve kibirli tavırlarıyla cool imajı çizmeye çalışan kadınlar, etrafındaki erkeğin takdirini değil, korkusunu kazanır. Erkekler, Akdeniz sahilleri kadar sıcak ve samimi kadınlara aşık olurlar.

* TOPUKLU AYAKKABI
Erkeklerin çoğu her ne kadar inkar etseler de ilk görüşte yüksek topuklu ayakkabı giymiş bir kadını, bez ayakkabı giyen kadına tercih ederler. Çünkü yine inkar etseler de bir çoğu ayak ve ayakkabı fetişistidir. İncecik bir bel, uzun dalgalı saçlar, mini bir etek ve seksi yüksek topuklu ayakkabılar!


ANNE ŞEFKATİ ŞART
Erkeklerin çoğu annelerine aşıktır. Hiç şaşırmayın, bu gerçek yapılan araştırmalarla kanıtlanmıştır. Hayatlarına giren ilk kadın bir prens gibi büyütür onları... Onun annesiyle aranızdan su sızmıyorsa, en az annesi kadar güzel yemek yapıyorsanız ve tabii en önemlisi de annesi gibi içeceği suyu dahil ayağına getiriyorsanız, size aşık olmaması için hiçbir neden yok.

* ZEKA KAZANDIRIR
Kim demiş erkekler zeki kadından hoşlanmaz diye? Aksine erkekler ayakları üzerinde durabilen, akıllı ve zeki kadınlara bayılırlar. Onun size aşık olması için gereken en önemli kriterlerden birisi de ondan daha zeki olduğunuzu düşünmesini sağlamak. Size danışabileceğini düşünen bir erkek zekanıza da hayrandır. Bu hayranlık da beraberinde aşkı getirir.

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 7714
favori
like
share
missx Tarih: 09.02.2006 13:07
valla çok doğru tespitler bunlar

ama casperada hak vermek lazım peki onlar bizleri kendilerine nasıl aşık edicekler :85:
hOney Tarih: 09.02.2006 07:22
Erkeklerin çoğu annelerine aşıktır.


Doqru söze ne denir :67:
Merak etmeyin siz Cadi Abla
erkeklerin ne yapmasi gerektigini de bulur :46:
Liberty Tarih: 09.02.2006 02:36
yafuu casper abla süper bi soru sormusun
casper Tarih: 08.02.2006 15:25
peki onlar bizi kendilerine aşık etmek için ne yapacaklar