ALLAH Rasulü H.Z Peygamber(S.A.V)'e Hakaret eden Danimarka ve yahudi patentli mallari boykot ediyoruz.Eger boykotu sürdürürsek 6 ayda danimarka ekonomisi 36 milyar euro zarar edecek...
Bunlar_(NESCAFE,PEPSI,MILKA,TAMEK,DOWE,DANONE,PINAR VIVIDENT,FIRST,MARET,NOKIA,ELIDOR,IPANA,REJOICE,LIPTON, BURGERKING)

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1287
favori
like
share
matrakSsS Tarih: 21.05.2007 09:39
allah razı olsun
by_ufuk Tarih: 10.03.2006 00:21
Bunu hak ediyorlar
recepural Tarih: 23.02.2006 14:28
görelim albümü.....sonra yorum yapacam....eline sağlık..
nurcan Tarih: 23.02.2006 09:48
Benim eşim Pınar Grubuna geçenlerde bir mail attı.. Bilenler vardır Pınarın Danimarka Kurabiyesi adında bir ürünleri var.. Bu sattığı üründen dolayı bir daha sizin ürünlerinizi kullanmayacağız şeklinde..
Pınar A.Ş. hemen cevap olarak eşime mail göndermişler.. Bu olaylardan sonra danimarka kurabiyesini satıştan çekmişler.. Ama daha önceden gönderilen mallar hala satışta olabilir şeklinde.. Ayriyeten Pınar grubunda hiç bir yabancı ülkenin hissesinin bulunmadığını ve tamamen Türk Markası olduğunu yazmışlar..
İşte bu yüzden diyorum ki eğer bir boykot gerçekleştireceksek bunu yaparken gerçekten emin olmalıyız. Bilmeden Kendi ülkemizin Mallarını boykot edersek halimiz ne olur bir düşünün..
ESLEM Tarih: 22.02.2006 20:25
Ben bu boykot meselesine tamamen katiliyorum ve devam etmemiz gerektigine inaniyorum.Pek tabiiki Danimarka´da yasayan müslüman kardeslerimiz icin zorluklar cikacaktir, pek tabii siyasi baskida yapmamiz gerekiyor ama her yönden baski yapmaliyizki amacimiza ulasabilelim üstelik unutmayalimki hakaret edilen sahis sen ya da ben degil üzerine basarak söylüyorum iki cihan serveri,islamiyetin günesi PEYGAMBER EFENDIMIZ MUHAMMED MUSTAFA (S.A.V)´dir.Ve yine unutmayalim ki bu din bu güne gelebilmek icin o hakaret edilen Peygamber bu din bizlere ulassin diye ne iskenceler ,ne zorluklar ,ne badireler atlatmistir.Arkadaslar benim sahsi fikrimce bu günümüzün cihadidir ve bu cihadda zorlugun büyük kismini belki Danimarka´da yasayan kardeslerimiz cekecekler ama mükafatini illede alacaklar.Lütfen tekrar ediyorum hakaret edilen bizim Peygamberimiz,ahirette O´nun yüzüne bakabilmek icin O´ndan sefaat dileyebilmek icin bu konuya duyarsiz kalmayalim.
DeliMavi Tarih: 16.02.2006 06:44
Eger boykotu sürdürürsek 6 ayda danimarka ekonomisi 36 milyar euro zarar edecek...boykota tamam da sadece 6 ay edıp sonra boykotu bırakacakmıyız onu anlamadım . 6 ay sonra gene aynı urunlerı kullanıp kazandıragız gene 6 aylık malı stokluyup gene bıze gerı gönderecekler. gene alacagız :67:
kiboy Tarih: 15.02.2006 16:56
Zaten mesele boykot meselesi deil. Elhamdülillah hepimiz müslümanız önemli olan yapılan bu çirkin saldırıya kayıtsız kalmamamız gerektiğini düşünüyorum.
serhatbey_066 Tarih: 15.02.2006 15:17
bir düşününde ona göre boykot edelim yoksa her kulaktan baska bir marka cıkıyor sonra biz arada kötü oluyoruz :20: :89:
missx Tarih: 15.02.2006 10:45
arkadaşlar şu anda nokıa kullanmanız birşey değiştirmez çünki siz zaten onun parasını ödemişsiniz önemli olan bundan sonra nokıa almamanızdır..mesela ben yeni telefon alcaktım nokıa çok beğenmeme rağmen almadım samsung aldım..demek istediğimi anladınız umarım..ve ayrıca o verdiğin ürünlerin hepsi danimarka ürünü değil..ben daha öncede bu konuyla ilgili konu açtım ordada uyarımı yaptım şimdide söylüyorum aldığınız ürünün barkoduna bakın 57 rakamı ile başlıyorsa o danimarka ürünüdür..

leoankaralim arkadaşım senin söylediğinde olayın başka acı bir yönü..fakat ordaki müslümanlar zarar görüyor diyede tüm dünya müslümanları olarak bu olaya tepkisiz kalmak çok daha acı olurdu..