Sandaloz Sakızı -Sandaloz Sakızı Nedir? Sandaloz Sakızı İle Zayıflama-Zayıflamak İçin Bitkisel Çözüm-Sandaloz Sakızının Faydaları-Sandaloz Dakızı Nasıl kullanılır

Sandaloz Sakızı Nedir? Sandaloz Sakızı İle Zayıflama.

Sandaloz sakızı zayıflatır mı? Sandaloz sakızının faydaları nelerdir? Sandaloz sakızı nasıl kullanılır? Sandaloz sakızı ne işe yarar? Sandaloz sakızı nasıl kullanılır? Sandaloz sakızı ve elma sirkesi ile zayıflama

Sandaloz Sakızı nedir?

Sandaloz sakızı, 5-6 metre boyunda Kuzey Afrika’da yetişen bir ağaçtan elde edilen bir maddedir. Açık sarı veya beyazımtrak renkli, üzeri tozlu bir tabaka ile kaplı, kolaylıkla kırılan ve sıcakta sakız gibi yumuşayan özel ve kokulu taneciklerdir. Sandaloz, limon tuzuna benzeyen şeffaf ve katı bir maddedir.

Sandaloz sakızı neye yarar? Sandaloz sakızının faydaları

Sandaloz sakızı son zamanlarda zayıflama konusunda gündeme gelmiştir. Eskiden romatizma ve siyatik ağrıları için haricen ağrıyan yerlere sürülerekkullanılan sandaloz sakızı, artık zayıflama için kullanılıyor.

Sandaloz Sakızı ile Zayıflama, Elma Sirkesi ve Sandaloz Sakızı

Sandaloz sakızı zayıflatır mı? Sandaloz sakızı, elma sirkesi ile birlikte kullanıldığında metabolizmayı hızlandırıcı etkisi vardır.

Sandaloz sakızı nasıl kullanılır?

Sandaloz sakızı kullanımı: Fındık tanesi büyüklüğünde sandalozu havanda ezip toza dönüştürüyosunuz (yada ağzınızda çiğneyebilirsiniz, kum gibi oluyor). Her sabah aç karnına bu tozu yutup hemen ardından 1 bardak sıcağa yakın ılık suya 1 yemek kaşığı elma sirkesi katıp içiyorsunuz.

Sandaloz sakızı fiyatı nedir? Sandaloz sakızı nerede satılır?

Sandaloz sakızının fiyatı, kilosu 50 YTL olarak aktarlarda satılıyor.

Etiketler:
Beğeniler: 2
Favoriler: 2
İzlenmeler: 1662
favori
like
share
Nerissa-Su Tarih: 23.08.2010 07:52
MSR SANDALOZ SAKIZLI KARIŞIM
MSR SANDALOZ (SANDAROZ) SAKIZLI KARIŞIM tamamen bitkilerden elde edilmiş çok özel bir formüldür. Her sandalozlu sakızlı karışımın formülü MSR SANDALOZ (SANDAROZ) SAKIZLI KARIŞIM formülüyle aynı değildir. MSR SANDALOZ (SANDAROZ) SAKIZLI KARIŞIM içeriğindeki sandaloz sakızı, biberiye, funda, kekik gibi bitkilerle oturmuş yağları çözmede (özellikle basen ve karın bölgesindekileri), yeşil çay sayesinde metabolizmayı hızlandırmada, tansiyonu ve kolestrolü düşürmede, içinde mevcut olan özel lifli gıdalar sayesinde suyla birleştiğindeki tokluk hissi sağlamada kullanılır. Aynı zamanda keten tohumu sayesinde de bağırsak mukozasını onararak bağırsakların düzenli çalışmasını ve yağların dışa atımını sağlar.

MSR SANDALOZ (SANDAROZ) SAKIZLI KARIŞIM yemeklerden 30 – 45 dakika önce bir tatlı kaşığı toz karışımı üç yemek kaşığı yoğurt ile karıştırarak tüketiniz yada bir tatlı kaşığı tozu bir bardak su veya meyve suyuyla karıştırarak da kullanabilirsiniz. Ürünümüz çay değildir, kaynatma veya demleme gibi sıcak uygulanan yöntemlerle yapılmaz. Midesinde rahatsızlığı olanların yemekle birlikte alması önerilir. Ürünü aralıksız 3 ay kullanılması ve daha sonra bünyenin kendi düzenini sağlaması için 2 ay bırakılması tavsiye edilir.

MSR SANDALOZ SAKIZLI KARIŞIM FAYDALARI
Yağları çözer.
Metabolizmayı hızlandırır.
Kolestrolü düşürür.
Tansiyonu dengeler.
Tokluk hissi sağlar.
Bağırsak çalıştırır.

Not:
Hamileler, emzirenler ve çocuklar kullanamaz. Çok düşük tansiyona sahip olanların doktora başvurarak kullanılması önerilir.