Salatalık suyu, süt ve taze gül yapraklarıyla güzelleşirken hem bedeninizi hem de zihninizi dinlendirmek ister misiniz? O zaman Zen bakımının bütün ritüellerinden faydalanın!

Banyo küvetinde çay buharıyla gevşemek; faydalı bitkilerden elde edilen kremlerle vücudumuza masaj yapmak; zihnimizi boşaltmak için aromaterapi kokuları arasında doğru ve derin nefes almayı öğrenmek hiç de zor değil!
Zen Terapi, üzerinizdeki yorgunluğu atmanın, bedeninizi ve ruhunuzu rahatlatmanın ve yenilenmenin müthiş bir sırrı adeta. İyileştirici özelliğe sahip doğal bitki özleriyle yapılan masajdan aromaterapiye, taşlarla yapılan terapiden vücut ve cilt bakımlarına kadar pek çok güzellik kürü son zamanlarda aşina olduğumuz wellness merkezlerinin ve SPA'ların içeriğini oluşturuyor. Ancak Zen'in farkı, Uzakdoğu felsefelerini temel alarak yola çıkması. Zen terapi için yalnızca sıcak taşlarla masaj yaptırmak ya da aromaterapik bir bakım yapmak yetmiyor, en iyi faydayı almak için aynı zamanda Zen felsefesine göre düşünmeyi de öğrenmek gerekiyor. Bu özellikleriyle Zen terapi giderek daha çok ilgi topluyor.

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 436
favori
like
share
FadiK Tarih: 11.03.2006 10:40
tesekkürler bilgilerin icin canim
ECE_06 Tarih: 16.02.2006 00:37
sanırım bu konuda iyi hizmet veren bir merkezi bulmak en doğrusu teşekkürler verdiğiniz bilgiler için
casper Tarih: 15.02.2006 08:55
çok teşekkürler ebrullycim