Şampiyonlar Liginde geçen sene çeyrek finalde karşılaşan Chelsea ve Barcelonayı bu kez 2. turda karşı karşıya getiren eşleşme öncesi saha dışında gerginlik artıyor. İlk ayağı 22 Şubatta Londrada oynanacak karşılaşma için Barcelonalı yetkililer ortaya çok ilginç bir iddia attı. İngiliz ekibinin ünlü çalıştırıcısı Jose Mourinhonun bu turu geçmek için her türlü şartı lehine çevirmeyi planladığını ifade eden Katalanlar, Stamford Bridgein gittikçe kötüleşen ve patates tarlasına dönen bozuk zeminin de bilerek düzeltilmediğini öne sürdü.

Yenileme sezon sonu

Portekizli çalıştırıcının, Barçaya tuzak kurup, Ronaldinho ve Messi gibi teknik kapasitesi yüksek oyuncuları bu şekilde durdurmayı amaçladığı belirtildi. The Timesa demeç veren Barcelonalı bir kaynak, Ne yapmak istediklerini biliyoruz. Biz yerden oynuyor ve çok pas yapıyoruz. Bizi havadan oynamaya zorlayacaklar. Bu da onların işine geliyor dedi. Chelsea kulübü bu iddiaları kesin bir dille reddederken, zeminin yenilenmesinin iki haftayı bulacağı, zaman olmadığı için bunu sezon bitiminde gerçekleştireceklerini açıkladı.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 349
favori
like
share
corleoni Tarih: 25.02.2006 18:35
eline sağlık kardes
serhatbey_066 Tarih: 15.02.2006 16:03
katılıyorum arkadas
puslukurt Tarih: 15.02.2006 10:03
Bu durum Barca'yı pek ilgilendirmemesi lazım saha chelsea'nin bu tür olaylar avrupada bizim türk takımlarınında bir çok kez başına geldi.. :18: