Kutlu Doğum Anaokulu Hakkında - Kutlu Doğum Anaokulu Tanıtım - Kutlu Doğum Anaokulu Resimleri - Kutlu Doğum Anaokulu İletişimOkulumuz , “Eğitime %100 Destek Kampanyası ” çerçevesinde , Eskişehir İl Müftülüğü tarafından 01/04/2006 tarihinde yaptırılmaya başlanmış , 12/09/2006 tarihinde tamamlanmıştır. İl Müftülüğü okulun adını “Kutlu Doğum Anaokulu” olarak belirlendikten sonra İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne teslim etmiştir. Okulumuz 12/02/2007 tarihinde Eğitim Öğretime başlamıştır.
Okulumuzda 7 derslik, 1 Müdür odası , 1 Müdür Yardımcısı odası, 2 yemekhane , 2 mutfak, 1 depo ve 1 kalorifer kazan odası bulunmaktadır. Okulumuz giriş bölümünde öğrencilerin kişisel dolapları ve idari bölüm bulunmaktadır. Büyük bir salon ve bu salondan sınıflara , mutfağa , yemekhaneye ve tuvaletlere ulaşılmaktadır. Ayrıca bu salondan üst kata çıkılarak benzer bir salona ulaşılarak ikinci kattaki sınıflara, mutfağa , yemekhaneye ve tuvaletlere ulaşım sağlanır.
Ayrıca her sınıfta evcilik köşesi , fen ve doğa köşesi , kitaplık köşesi , müzik köşesi , artık materyal köşelerinde gerekli araç-gereç, oyuncak ve kitaplar bulunmakta olup , ayrıca salonda kayrdıraklı top havuzu , maket ev ve tahterevalli bulunmaktadır.
Okulumuzda sosyal faaliyet olarak Milli bayramlar, Belirli Gün ve Haftalar kutlanmakta olup , sınıf gösterileri , yıl sonu sergileri ve diploma törenleri düzenlenmektedir.

Okulumuzda kadrosu Fahri Günay İlköğretim Okulundan bulunan ve okulumuza Kurucu Müdür olarak görevlendirilen bir Müdür ve kadrosu Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulunda bulanan okulumuza geçici görevli bir Müdür Yardımcısı bulunmaktadır. Ayrıca okulumuzda 2 tane kadrolu öğretmenimiz ve 8 tane Usta Öğretici görev yapmaktadır.

Kutlu Doğum Anaokulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bulunduğu İlçe: TEPEBAŞI
Okulun Telefonu: 2223201000
Okulun Faksı: 2223200708
Okulun Adresi: ULUÖNDER MAH.YAKAPINAR SOK.NO:2
Okulun Web Adresi: [url]http://kutludogum.meb.k12.tr[/url]
Okulun E-Posta Adresi:
Okulun Müdürü: Mustafa Asım ELBİNSOY
Okulun Öğretmen Sayısı: 10
Okulun Öğrenci Sayısı: 180
Okulun Derslik Sayısı: 7
Okulun Ulaşım Bilgileri: SERVİS
Okulun Lojman Durumu: Yok

Kutlu Doğum Anaokulu Resimleri :
Kaynak : webrehberi.biz - anaokulum.org - okulweb.meb.gov.tr - [url]www.meb.gov.tr[/url]

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1329
favori
like
share