İspanya La Liga takımlarından Real Madrid'de kaptan Raul, Brezilyalı golcü Ronaldo'nun takım ve taraftarlarla ilgili sözlerine sert tepki gösterdi.

Real Madrid'in Brezilyalı yıldız golcüsü Ronaldo'nun son günlerde takımdan ayrılmayı düşündüğünü ve Real taraftarlarını eleştirmesine bir tepki de kaptan Raul'den geldi. Konuyla ilgili olarak İspanya basınına açıklamalarda bulunan İspanyol kaptan, "Ronaldo'nun söylediği sözlerin zamanlaması doğru değil. Onun taraftarlar hakkında söylediklerini ve hisettiklerini anlayamıyorum çünkü bunlar onun görüşleri ve hisleri. Ancak, bizim bir oyuncumuz düşüncelerini özellikle de Şampiyonlar Ligi maçlarının olduğu bir ortamda gelişigüzel söyleyemez" dedi.

Real Madrid taraftarlarını savunan ve onların her zaman takımın iyiliği için çabaladıklarını belirten Raul, "Biz Ronaldo'nun daha iyi olmasını istiyoruz. Taraftarlar da, Ronaoldo'nun performansı iyi olduğu zaman onun arkasında olurlar. Taraftarlar her zaman takımlarından ümitli bir bekleyiş içindedirler. Hatta her maçta futbolculardan en iyi performansı göstermesini beklerler. Ama bu sadece Ronaldo için değil tüm futbolcular için geçerli. Real kaptanı Raul, açıklamasında son olarak ise takımın Ronaldo'ya destek vereceğini ve ona yardım edeceklerini, Ronaldo'nun da kulüple anlaşma yoluna giderek gollerine devam etmesi gerektiğini ifade etti.

Brezilyalı yıldız, geçtiğimiz hafta düzenlediği bir basın toplantısında kendi taraftarlarını eleştirmiş ve her maçta kendisini neden ıslıkladıklarını anlayamadığını belirtmiş ve Dünya Kupası Finalleri'nin ardından takımdan ayrılabileceğini söylemişti.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 302
favori
like
share
corleoni Tarih: 26.02.2006 11:04
sağol kardes