Çifteköprü İlköğretim Okulu Hakkında - Çifteköprü İlköğretim Okulu Tanıtımı - Çifteköprü İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Çifteköprü İlköğretim Okulu Resimleri
Çifteköprü İlköğretim Okulu Trabzon Köprübaşı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Çifteköprü İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Çifteköprü İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Çifteköprü İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Çifteköprü İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: TRABZON / KÖPRÜBAŞI
Adı: ÇİFTEKÖPRÜ İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Çifteköprü Köyü
Telefon Numarası: 4626714692


Kurumun Misyonu :

Bütün öğrencilerimizi Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı Milli Eğitimin temel amaçlarına uygun bilgili becerili çağdaş kendine güvenen öğrenmesini bilen bireyler olarak yetiştirmek.


Kurumun Vizyonu:

Bütün öğrencilerimizi orta öğretime hazırlamak,okulumuzda öğrenmeyi temel ihtiyaç olarak kabul etmek,okulumuzun çevresine ışık yayan bir kuruluş olmasına çalışmak,okulumuzda öğretmen ve öğrenciler birbirlerinin öğrenmesine ve gelişmesine yardımcı olmak,okulumuzun çağdaş standartları yakalamasına çalışmak,geleceğe açık olmak.


trabzon.meb.gov.tr

webrehberi.biz

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1130
favori
like
share