Yakup Kalafatoğlu İlköğretim Okulu Hakkında - Yakup Kalafatoğlu İlköğretim Okulu Tanıtımı - Yakup Kalafatoğlu İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Yakup Kalafatoğlu İlköğretim Okulu Resimleri
Yakup Kalafatoğlu İlköğretim Okulu Trabzon Sürmene İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Yakup Kalafatoğlu İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Yakup Kalafatoğlu İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Yakup Kalafatoğlu İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Yakup Kalafatoğlu İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: TRABZON / SÜRMENE
Adı: YAKUP KALAFATOĞLU İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Çarşı Mah. Sürmene/Trabzon
Telefon Numarası: 4627464999
Faks Numarası: 4627463552

Kurumun Misyonu :

Misyonumuz; bilgi çağına uygun, örnek ve öncü bir eğitimle; bilgili, dürüst, erdemli, sorumluluk sahibi,öz güveni olan; milli, manevi, ahlaki, kültürel ve insani değerlere bağlı; sevgi, saygı, şevkat ve yardımlaşma duygularına sahip; vatanını, bayrağını milletini, atasını, ailesini ve insanları severek yeşeren kaliteli gençler yetiştirmektir.


Kurumun Vizyonu:

Vizyonumuz; Türk Milli Eğitiminin amaçları ışığında; dünü, bugünü ve geleceği bütünleştirerek, erdemli insan olmanın idealini ve değişimi yaşayacak özgün, etkili ve nitelikli bir okul toplumu oluşturmaktır. Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda doğru, dürüst, çağdaş, araştırmacı, özgüvenini kazanmış, güzel ülkemizi hakettiği yere getirmek için sürekli çalışan bireyler yetiştirmektir.
Kaynak : trabzon.meb.gov.tr

webrehberi.biz

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1776
favori
like
share