Şampiyonlar Ligi çocukları

Liverpool'un İstanbul'da Şampiyonlar Ligi kupasını aldığı maçta yaşanan sevinçle alınan alkolün hormonları tetiklediğini belirten Liverpoollu ebeler, "Dokuz ay geçti. Bebek patlaması oldu" diyor

İNGİLİZ futbol takımı Liverpool'un İstanbul'da Milan ile oynadığı final maçını kazanarak Şampiyonlar Ligi kupasını almasından dokuz ay sonra, İngiltere'nin takıma adını veren kentinde çocuk doğumlarında patlama yaşandığı açıklandı. Liverpool sakinlerinin, şerefe kadeh kaldırmadan farklı kutlamalar yaptığı da ortaya çıkmış oldu.

LIVERPOOL kentinde görev yapan ebeler, sevinç faktörüyle aşırı derecede alınan alkolün hormonları harekete geçirdiğini ve Şampiyonlar Ligi çocuklarının bu ay içinde dünyaya gelmeye başladığını belirttiler. Liverpool Kadın Hastanesi yetkilileri, hastanenin doğum ünitelerinde bu ay içerisinde 642 anne adayının doğum için yer ayırttığını bildirdi.

İLK Şampiyonlar Ligi çocuğu da 17 Şubat günü dünyaya geldi. Joel Anthony Tremarco adı verilen çocuğun babası Kevin Tremarco (23) ile annesi Clare Mason (22), bebeklerinin dünyaya gelmesinde şampiyonluğun özel bir anlamı olduğunu söylediler. Çift, "Liverpool zaferinin hemen ardından çocuğu yakaladık" dedi.

Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 371
favori
like
share
puslukurt Tarih: 06.03.2006 14:20
helal olsun liverpool seyircilerine demekki herşeyleri ile maçlara önem veriyorlar. :46: