Yukarı Nasırlı İlköğretim Okulu Hakkında - Yukarı Nasırlı İlköğretim Okulu Tanıtım - Yukarı Nasırlı İlköğretim Okulu Resimleri - Yukarı Nasırlı İlköğretim Okulu İletişim Bilgileri


EN İYİ EĞİTİM VE ÖĞRETİMİ HAK EDEN ÖĞRENCİ VE ÖĞRETMENLERİMİZE...


T.C. Milli Eğitim Bakanlığı
YUKARI NASIRI İLKÖĞRETİM OKULU

Kurumun Adı :Yukarı Nasırlı İlköğretim Okulu

a-Kuruluş Tarihi: 1958

b-Kurumun Tanıtımı: Yukarı Nasırlı İlköğretim Okulu 1958 yılında Faaliyet binasının mülkiyeti Köylüye ait olarak öğretime başlamıştır.

Daha sonra 1958-1968 yılları arasında Arsası Köylü tarafından bağışlanan ve taş ve topraktan yapılan ilk hizmet binası on yıl süreyle hizmet vermiştir.1968 yılında devlet tarafından beton arma �kagir bina yaptırılarak hizmete girmiştir.Daha sonra 1982 yılına kadar hizmet veren bina büyük onarım geçirerek halen günümüze kadar kullanılmaya devam edilmektedir.

1989 yılında arsası vatandaş tarafından bağışlanan ve binası taş ve betondan devlet tarafından yaptırılan Orta Okul hizmete girmiştir.

1996 yılı başında İlköğretimin 8 yıla çıkarılmasıyla birlikte Yukarı Nasırlı Köyü İlkokulu ve Yukarı Nasırlı Orta Okulu Bir İdarede toplanarak Yukarı Nasırlı Köyü İlköğretim Okulu adını almıştır.Okulumuzda ortalama olarak 200 öğrenciye eğitim-Öğretim verilmektedir.

Y. Nasırlı İlköğretim Okulu Adıyaman Gölbaşı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Y Nasırlı İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Y Nasırlı İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Y Nasırlı İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Y Nasırlı İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Bulunduğu Yer: ADIYAMAN / GÖLBAŞI

Adı: Y NASIRLI İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Yukarinasirli Köyü Gölbaşi / Adiyaman

Telefon Numarası: 4167912226

Telefon Numarası: 4167816183

E-mail Adresi: Bilgi Yok

Web Adresi:[URL]http://nasirli.meb.k12.tr/

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr
Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1453
favori
like
share