24 Şubat İlköğretim Okulu Hakkında - 24 Şubat İlköğretim Okulu Tanıtımı - 24 Şubat İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - 24 Şubat İlköğretim Okulu Resimleri

24 Şubat İlköğretim Okulu Trabzon Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; 24 Şubat İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, 24 Şubat İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, 24 Şubat İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, 24 Şubat İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: TRABZON / MERKEZ
Adı: 24 ŞUBAT İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Erdoğdu Mah.Y.Selim Bulvari Türbe Sok. No:25
Telefon Numarası: 4622302334
Faks Numarası: 4622302637


Kurumun Misyonu :

Yaşanan Çağa ayak uydurabilen;teknolojik gelişmelerin bütün imkânlarından
yararlanarak kendini yenileyebilen; öğrenme istek ve yeteneklerini,en büyük destekleri olan velileriyle birlikte sergileyebilen;sevgi ve saygı ortamında yarınına güvenle bakabilen bireyler yetiştirmektir.

Kurumun Vizyonu :

Vatan,millet ve bayrak sevdalısı;Atatürk'ün gösterdiği hedefe koşan;demokrasiyi ilke edinen;görev ve sorumluluk bilincini alan,öğrendiklerini öğrenmeyi amaç edinen;bütün öğrencilerin bilimin ışığında hayata hazırladığı yönetici,öğretmen,personel,öğrenci ve velilerin işbirliği ile çevrede,bölgede ve ülkede model okul olma.
Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız


Kaynak : trabzon.meb.gov.tr

webrehberi.biz

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1693
favori
like
share