Iskenderpaşa İlköğretim Okulu Hakkında - Iskenderpaşa İlköğretim Okulu Tanıtımı - Iskenderpaşa İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Iskenderpaşa İlköğretim Okulu Resimleri
İskenderpaşa İlköğretim Okulu Trabzon Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Iskenderpaşa İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Iskenderpaşa İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Iskenderpaşa İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Iskenderpaşa İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: TRABZON / MERKEZ
Adı: ISKENDERPAŞA İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Çarşi Mah. K.Maraş Caddesi Ptt Karşisi Trabzon
Telefon Numarası: 4623266643
Faks Numarası: 4623265303

Kurumun Misyonu:

İstiyoruz ki Okulumuzda, eğitim temel ihtiyaç olarak kabul edilsin. Okulumuzda her veli, öğrencisine, öğrenme için her türlü fırsatın verildiğini bilsin. Okulumuzda, hem öğretenler hem de öğrenenler birbirlerinin öğrenmesine ve birbirlerinin gelişimine yardımcı olmanın önemine inansın. Okulumuzda, çalışanlar gerekenleri yaparken kendilerinden emin olsun. Doğruları yaptıklarında alacakları dönütlerden korkmasın ve gerekenleri yerine getirmede endişeleri olmasın.

Farkındayızki Biz farklıyız. Yetenekli, enerjik, coşkulu ve üretkeniz. Öğrencilerin öğrenmeyi öğrenmesi ilk önceliktir. Biz, birbirimizi öğrencilerin, velilerin ve toplumun sürekli gelişen beklentilerine ayak Uyduracak şekilde geliştirmek için yüreklendiririz. Öğrenciler bütün çalışmalarımızın odak noktasıdır ve amaçlarımıza temel oluşturur. Biz, hepimiz öğrencilerimizin başarısını artırmak için karşılıklı olarak sorumluluk alır ve verimli bir şekilde çalışırız. Biz, birbirimize ve kendimize güveniriz. Öğrencilerimize bir birey olarak saygı duyar onları koruyup gözetiriz. İyi bir eğitim öğrenciler arasındaki bütünleşme kadar çeşitliliği de gerektirir. Farklılıklarımızın bilincindeyiz ve bunların birer zenginlik kaynağı olduğuna inanıyoruz.

Birbirimizi anlıyor, farklılıkları ve görüş ayrılıklarını bir zenginlik olarak kabul ediyoruz Biz, sürekli olarak yeni öğrenme biçimlerine kendimizi adapte edecek beceriler geliştiririz. Aynı zamanda değişim ihtiyacı ile geçmiş değerlerimiz arasındaki dengeyi de koruruz. Değişim, mükemmeliyete ulaşmada bize cesaret kazandırır, deneyimlerimiz ise değişimi göze almamıza yardım eder. Okulumuzda, herkes her gün daha iyiye ulaşmak için çalışsın.


Kurumun Vizyonu:

Milli ve manevi değerlere bağlı, toplumsal değerleri benimseyen, Atatürk İlke ve inkılâplarını benimsemiş, değişen dünyayı izleyebilen, kendisi ve toplumu ile barışık, bilimsel düşünmeye önem vererek yorumlayabilen, araştırma-sorgulama becerisi gelişmiş, esnek düşünme yeteneğini gerçekleştirebilen, iletişime açık, ruh sağlığı ve gelişimi iyi olan pozitif bilimi ve sosyal bilimleri birlikte sentezleyen, öğrenmesini bilen, bilgiye ulaşmasını bilen, iyi bir öğrenci, iyi bir birey ve iyi bir toplum oluşturmaktır.Kaynak : trabzon.meb.gov.tr

webrehberi.biz

Beğeniler: 2
Favoriler: 1
İzlenmeler: 2883
favori
like
share